Çukurova Balkon 2017 Güncel Fiyat Listesi

Her biri balkonlu olarak tasarlanan birbirinden şık dairelere ev sahipliği yapan ve Çukurova İnşaat tarafından hayata geçirilen Çukurova Balkon inşaatı büyük bir hızla devam ediyor.
Çukurova Balkon 2017 Güncel Fiyat Listesi

Her biri balkonlu olarak tasarlanan birbirinden şık dairelere ev sahipliği yapan ve Çukurova İnşaat tarafından hayata geçirilen Çukurova Balkon inşaatı büyük bir hızla devam ediyor.

Kaba inşaatının tamamlandığı projede hummalı bir çalışma devam ederken proje ortaya çıktıkça projeye olan ilgide artıyor. Çukurova Balkon 2017 fiyat listesinde beklenen güncelleme yapılırken ödeme seçeneklerinde de çeşitli esneklikler sağlanıyor. İstanbul 2017 teslim konut projeleri arasında yer alan projenin en geç Eylül ayı sonuna kadar tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Toplamda 8 bin metrekarelik dev bir alanda kurulan proje 2 blok üzerinde yükseliyor ve toplamda her birinin özel balkonu olan 261 konutun üretimi gerçekleştiriliyor.Çukurova Balkon Nerede?Son dönemde İstanbul konut projeleri için yükselen yıldız olmaya devam eden Kartal bölgesinde Soğanlık sınırları içerisinde yer alıyor. Çukurova Gayrimenkul tarafından gerçekleştirilen proje Kartal metro istasyonuna 600 metrelik mesafede yer alırken Maltepe Sahil Yoluna ise sadece 6 dakikalık mesafede bulunuyor. Sabiha Gökçen Hava Limanına 20 dakika, Bağdat Caddesine 15 dakika, Aydos Ormanları yürüyüş parkuruna ise sadece 4 dakikalık uzaklıkta yer alan proje aynı zamanda çok sayıda alışveriş merkezi, eğitim kurumu ve sağlık merkezine yine oldukça yakın bir konumda bulunuyor.Çukurova Balkon Fiyat Listesi 2017Çukurova Balkon daire fiyatları seçilen daire tiplerine bağlı olarak belirlenmektedir. Projede her biri balkonlu olarak tasarlanan 1+1 daire, 2+1 daire, 3+1 daire ve 4+1 daire olmak üzere 4 tip daire seçeneği sunmaktadır. Güncellenen fiyat listesi ile beraber 2 blok üzerinde yer alan toplam 261 konut için belirlenen yeni fiyatlar duyuruldu. Fiyat listesine göre projede yer alan;

  • Çukurova balkon 1+1 daire fiyatları en düşük 386 bin lira en yüksek 453 bin lira,


  • Çukurova balkon 2+1 daire fiyatları en düşük 637 bin lira en yüksek 893 bin lira,


  • Çukurova balkon 3+1 daire fiyatları en düşük 868 bin lira en yüksek 1 milyon 367 bin lira,


  • Çukurova balkon 4+1 daire fiyatları en düşük 1 milyon 310 bin lira en yüksek 1 milyon 400 bin lira olarak uygulanmaktadır.