Çukurova Balkon Örnek Dairelerini Tanıtıyor

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul’un Kartal’daki üçüncü projesi Çukurova Balkon, 1+1 ve 3+1 örnek dairelerini alıcılarına sunuyor.
Çukurova Balkon Örnek Dairelerini Tanıtıyor

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul’un Kartal’daki üçüncü projesi Çukurova Balkon, 1+1 ve 3+1 örnek dairelerini alıcılarına sunuyor.

SON Grup inşaat sektöründe 24 yıldır saygınlığını sürdürmeye ve dikkat çeken projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul’un Kartal’daki üçüncü projesi Çukurova Balkon, kaliteli yapısının dışında zevkli iç tasarımıyla da gözleri üzerine topluyor.

İstanbul'da ulaşımın en rahat olduğu bölgelerden biri olan ve hızla değer kazanmaya devam eden Kartal'da konumlanıyor.

19 ve 20 Katlı İki Blok

Çukurova Balkon projesi, 19 katlı ve 20 katlı iki bloktan meydana geliyor. projenin 7. katında yer alan 64 metrekare 1+1 ve 164 metrekare 3+1 büyüklüğündeki yeni örnek dairelerinde; kapılar, mutfak, ankastreler, klima, banyo seramikleri, vitrifiyeler gibi her alanda prestijli markalar tercih edilerek tasarlandı.

Özel Cam İle Maksimum Aydınlık

Çukurova Balkon projesinde 1+1 daire seçeneğinden 4+1 daire şekline kadar seçenek sunuyor. İki bloktan oluşan projede toplam 261 konut yer alıyor. Çukurova Balkon’un dış cephesi, projenin manzarası ve doğaya saygılı konseptiyle bütünleşiyor.

Özel cam seçimi ile de konutların maksimum ışık almasını sağlayarak ferah ve aydınlık olmasını sağlıyor.

Çukurova Balkon’un ön cephesinin Marmara Denizi ve adalar, arka cephesinin ise orman manzarasına açıldığını belirten Çukurova Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Müdürü Nuray Yıldız, projede yer alan bütün dairelerin balkonlu olduğunu dile getirdi. Dairelerin bazıları, konum ve büyüklüğüne göre iki veya üç balkondan oluşuyor. Nuray Yıldız, 2+1 şeklinde ve 3+1 şeklindeki dairelerin bazılarında 30 metrekareye kadar teras bulunduğunu da dile getirdi.

Birbirinden Farklı Daire Seçenekleri

Çukurova Balkon projesinin örnek dairelerini gezenlerin ülkemizin yaşam biçimine ve ailelere uygun planlamasından ve fonksiyonelliğinden etkilendiğini belirterek, daire büyüklüklerinin 60 ile 271 metrekare arasında değiştiğini ve dairelerin iç mimarisinin birbirinden farklı olduğunu belirtti.

Çukurova Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Müdürü Nuray Yıldız, herkesin farklı yaşam tarzına sahip olduğunu belirterek; “Bugüne kadarki deneyimlerimizden de biliyoruz ki bazı müşterilerimiz için mutfağın büyük olması önemliyken bazıları için salon büyük olmalı. Çünkü her birimiz farklı bir yaşam tarzına sahibiz ve farklılıklarımız en çok da özel mekanlarımız olan evlerimizde ortaya çıkıyor.

Biz de bu noktadan hareketle Çukurova Balkon’da, aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımı konusunda çok sayıda alternatif sunuyor, tercihe göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odalarının farklı büyüklüklerde olmasını sağlayabiliyoruz. Örneğin, projemizde yer alan beş adet 4+1 dairenin hepsinde salon, mutfak, yatak odası ve çocuk odalarının büyükleri birbirinden farklı. Projemizin bu özelliği de ziyaretçilerimizden çok büyük ilgi görüyor, bu sayede kendilerini özgür hissettiklerini söylüyorlar” açıklamasını yaptı.

Yüzde 85’i Yeşil Alan

Çukurova Balkon projesinin yüzde 85’i yeşil alandan oluşuyor. 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı bulunuyor. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor.

Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor.

3+1 Daireler İçin 10 Farklı Konut Seçeneği

Nuray Yıldız 3+1 daire şekli için 10 farklı seçenek olduğunu belirterek; “Projemizde 3+1 dairelerin büyüklükleri 148 ila 187 metrekare arasında değişiyor. Genellikle oturum amaçlı olarak tercih edilen 3+1’ler, ağırlıklı olarak 30 ve üzeri yaş grubu, kalabalık ve çocuklu aileler, kendi işinin sahibi olanlar ve beyaz yakalılar tarafından talep görüyor.

Aynı büyüklükteki 3+1’lerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımının değiştiği Çukurova Balkon’da, tümü balkonlu ve yüksek tavanlı olan 3+1 daireler; çift banyolu, çamaşır odalı ve yerden ısıtmalı oluşuyla ön plana çıkıyor. Teras ve bahçe kullanımı gibi seçeneklerin de mevcut olduğu Çukurova Balkon’da, 10 farklı tipte 3+1 daire seçeneği yer alıyor” açıklamasını yaptı.