Deluxia Park Residence İçin Bayram Kampanyası Başladı

Teknik Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da inşa edilen Deluxia Park Residence projesi için Kurban Bayramına özel kampanya başlatıldı.
Deluxia Park Residence İçin Bayram Kampanyası Başladı

Teknik Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da inşa edilen Deluxia Park Residence projesi için Kurban Bayramına özel kampanya başlatıldı.

Deluxia Park Residence, Teknik Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da inşa edildi. Teknik Yapı proje kapsamında, Kurban Bayramına özel kampanya başlattı.

Üç Farklı Ödeme Seçeneği

Kurban Bayramına özel olarak hazırlanan kampanya, eylül ayı sonuna kadar geçerli olacak. Deluxia Park Residence projesi için hazırlanan kampanya kapsamında peşinat, faiz ve taksit erteleme gibi farklı ödeme seçenekleri yer alıyor.

Kampanya kapsamında DELUXIA PARK Residence projesinden daire almak için 1 yıl taksit ertelemeli kampanyada yüzde 20 peşinat yeterli oluyor. Geriye kalan yüzde 80 oranındaki banka kredisinin faizi, Teknik Yapının desteği ile artan konut kredisi faiz oranı dışında yüzde 0,75 oranında düşürüldü.

1 Yıl Sonra Ödemeye Başlanacak

Bunun dışında, Teknik Yapı ve anlaşmalı bankalar arasında gerçekleştirilen özel anlaşmaya bağlı olarak taksit ödemelerini 1 yıl sonra ödenmeye başlanacak. Teknik Yapının hayata geçirdiği Deluxia Park Residence projesine ait kampanya 1 ay boyunca devam edecek.

Teknik Yapı inşa ettiği proje kapsamında hazırladığı kampanyaların dışında farklı ödeme seçeneği isteyenler için alternatif ödeme fırsatları da sunuyor.

Düşük peşinat ile daire sahibi olmak isteyenler için yüzde 5 peşinat ile 120 ay yüzde 0,65 faiz oranı ile farklı ödeme seçeneği sunuyor.

Faiz ödemek istemeyen alıcılar için ise yüzde 25 peşinat ile 60 ay sıfır faiz gibi farklı ödeme kolaylıkları da kampanya kapsamında yer alıyor.

Peşin almak isteyen alıcılar için liste fiyatı üzerinden yüzde 15 ıskonto avantajı sunuluyor.

Bütçeye Destek Olmak Hedefleniyor

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, bu dönemde çeşitli nedenlerden dolayı bütçede dalgalanmaların yaşandığını belirtti. Hazırlanan bu kampanyalar ile aile bütçelerine katkı sağlamak hedefleniyor.

Umut Durbakayım, Teknik Yapının bu kampanya ile faiz yükünün azaltılacağını ve ödeme kolaylığı sağlanacağını belirtti.

35 Katlı 3 Bloktan Oluşuyor

Teknik Yapının hayata geçirdiği Deluxia Park Residence projesi 35 katlı olarak projelendirilmiş. 3 bloktan oluşan proje, 6'şar katlı 2 ofisten meydana geliyor.

7 bin 157 metrekare alan üzerine inşa edilen Deluxia Park Residence projesinde , 34 ticari üniteyi barındıran 6 katlı ofis blokları, bin 900 metrekarelik alanda hayata geçiriliyor.