Evinpark Projelerinde Kurban Bayramı Fırsatı

Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat ortaklığı, İstanbul Maltepe'de inşa ettiği Evinpark Ada ve Tepe ile Kadıköy Fikirtepe'de hayata geçirilen Evinpark Kadıköy projeleri için Kurban Bayramı boyunca kampanya fırsatı sunuyor.
Evinpark Projelerinde Kurban Bayramı Fırsatı

Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat ortaklığı, İstanbul Maltepe'de inşa ettiği Evinpark Ada ve Tepe ile Kadıköy Fikirtepe'de hayata geçirilen Evinpark Kadıköy projeleri için Kurban Bayramı boyunca kampanya fırsatı sunuyor.

Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat ortaklığının İstanbul Maltepe'de inşa ettiği Evinpark Ada ve Tepe ve Kadıköy Fikirtepe'de hayata geçirilen Evinpark Kadıköy projeleri için Kurban Bayramı boyunca devem edecek fırsatlar sunuyor.

Kurban Bayramı Boyunca Devam Eden Kampanya

Kurban Bayramı boyunca Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat ortaklığı tarafından hayata geçirilen projelerden konut almak isteyenlere özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor.

Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat ortaklığı tarafından hayata geçirilen projelerin lanssman öncesi ödeme fırsatlarının dışında Kurban Bayramına özel indirim fırsatı sunduğu Evinpark Ada ve Tepe ve Evinpark Kadıköy projeleri için yüzde 10 indirim avantajı sunan kampanya 30 Ağustos-4 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

Mahalle Konsepti Taşıyor

Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat ortaklığının yapmış olduğu açıklamada Evinpark Ada ve Tepe projesinde satış ofislerinin bayramın ikinci gününden itibaren hizmet vermeye başlanacağı bilgisi verildi.

Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat ortaklığının İstanbul’da hayata geçireceği Evinpark Ada ve Tepe projesi mahalle konsepti taşıyor ve 10'ar katlı 10 blok şeklinde hayata geçirilecek.

Evinpark Ada ve Tepe projesi, 432 konut ve 37 ticari yapıdan meydana geliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri, 85 metrekare ve 260 metrekare arasında değişiklik gösteren daireler, 2+1 ile 4+1 arasında farklılık gösteriyor.

8 Bin Metrekare Yeşil Alan

Proje yeşil alan ve peyzaj çalışmalarıyla da dikkat çekerken, toplamda 18 bin metrekarelik proje alanının 8 bin metrekarelik kısmı ise yeşil alandan meydana geliyor. Proje kapsamında, çocuk parkı, yürüyüş parkuru, fitness center, açılır-kapanır havuz, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kafeler ve amfi tiyatronun yanı sıra her daireye özel otopark da bulunuyor.

Evinpark Ada ve Tepe projesinde dairelerin metrekare fiyatları 7 bin TL’den başlıyor. Projede yüzde 0.88 faiz ve 120 aya varan vade fırsatlarının yanı sıra Kurban Bayramı'na özel hazırlanan kampanya ile ekstra yüzde 10 indirim avantajı sağlıyor.

2019 Yılında Teslim

Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat ortaklığının İstanbul Kadıköy Fikirkepe'de inşa edilen projede yer alan daireler ise Haziran 2019 yılında teslim edileceği planlanıyor.

Başlangıç fiyatlarının 8 bin TL/metrekare olarak belirlendiği Evinpark Kadıköy projesinde ise açık yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, hamam ve buhar odası, kapalı otopark, 24 saat kameralı güvenlik sistemi bulunuyor.

Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat ortaklığının İstanbul Maltepe'de inşa ettiği Evinpark Ada ve Tepe ve Kadıköy Fikirtepe'de hayata geçirilen Evinpark Kadıköy projeleri için sunulan Kurban Bayramı boyunca devam edecek kampanyadan yararlanmak isteyenler bayramın kinci günü açılacak satış ofislerine başvuru yapabilecek.