Heran İstanbul Projesi 269 Bin Liraya Konut Sahibi Yapacak

Lansman kampanyası yürütülen konut projeleri arasında kendisine yer bulan Heran İstanbul konut projesi sadece 269 bin liradan başlayan fiyatlarla rakiplerinin önüne geçmeyi başardı. Destek Group tarafından hayata geçirilen proje aynı zamanda şirketin İstanbul sınırları içerisinde gerçekleştireceği ilk konut projesi olması nedeni ile de büyük ilgi görüyor. İstanbul'un en çok değer kazanan bölgelerinden biri olan Kartal konut projeleri arasında yer alan projede toplam 318 adet konut satışa sunulac
Heran İstanbul Projesi 269 Bin Liraya Konut Sahibi Yapacak

Lansman kampanyası yürütülen konut projeleri arasında kendisine yer bulan Heran İstanbul konut projesi sadece 269 bin liradan başlayan fiyatlarla rakiplerinin önüne geçmeyi başardı. Destek Group tarafından hayata geçirilen proje aynı zamanda şirketin İstanbul sınırları içerisinde gerçekleştireceği ilk konut projesi olması nedeni ile de büyük ilgi görüyor. İstanbul'un en çok değer kazanan bölgelerinden biri olan Kartal konut projeleri arasında yer alan projede toplam 318 adet konut satışa sunulacak.

Heran İstanbul Konut Projesi Nerede?

Aydos Ormanı komşusu olan proje İstanbul'un Kartal ilçesinde yer alıyor. Pendik metro hattı sayesinde kolay ulaşım imkanı sağlayan projenin yakınlarında ise Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Pendik Devlet Hastanesi, Pendik Marina, Pendik Tersanesi, İDO Pendik, Kartal Kavşağı, Anadolu Adliye Sarayı ve Pendik Kavşağı gibi önemli noktalar bulunuyor.

Heran İstanbul Konut Fiyatları Ne Kadar?

Projede toplam 318 adet konut satışa sunuluyor. Heran İstanbul konut projesi fiyatları seçilen daire tipine göre belirlenirken satış fiyatları 269 bin liradan başlıyor. Heran İstanbul 1+1 daire, 2+1 daire ve 3+1 daire olmak üzere farklı daire seçenekleri sunarken aynı zamanda loft daire ve dubleks daire tipleri de satışa yer alıyor. Şu anda projede lansman dönemine özel satış fiyatları uygulanırken fiyatlar ve ödeme planları hakkında detaylar Heran İstanbul satış ofisi tarafından veriliyor. Projede konutların yanı sıra aynı zamanda 20 adette ticari ünite satışa sunuluyor.

Heran İstanbul Konut Projesi Ne Zaman Teslim Edilecek?

İstanbul'un eşsiz deniz manzarasını ayaklarınızın altına serecek olan projede şu anda lansman çalışmaları sürerken Heran İstanbul teslim tarihi olarak ise ilk etapta 2020 yılı telaffuz ediliyor. Geniş balkonları ile her güne Adalar manzarası ile uyanmanızı sağlayacak olan proje şu anda son derece ucuz başlangıç fiyatları ile satışa sunulurken proje tamamlandığı anda yüzde 30'lara varan oranda prim yapması bekleniyor. Yani proje aynı zamanda İstanbul'da yatırımlık konut projesi arayan kişilere de hitap ediyor. Kaynak: emlak365.com