İstanbul Propa Plus'ta Hayat Başladı

Standartların üzerinde A plus bir yaşam sunan Propa Plus Residence, anahtar teslim son kalan daireleri alıcılarını bekliyor.
İstanbul Propa Plus'ta Hayat Başladı

Standartların üzerinde A plus bir yaşam sunan Propa Plus Residence, anahtar teslim son kalan daireleri alıcılarını bekliyor.

Şehir merkezinde yer alan Propa Plus, nitelikli yapısı ve lüksü bir arada sunuyor.

Propa Plus Residences, zincirlikuyu metro istasyonuna 3 dakika, Levent metro istasyonuna 10 dakika yürüme mesafe uzaklıkta yer alan projede hayat başladı. Proje sakinleri dairelerini teslim aldıktan sonra karlı yatırım yapmış olmanın heyecanı ile evlerine ilk adımı attılar.

Proje kapsamında kalan son evlerde hemen anahtar teslim olarak satışa sunuluyor. Propa Plus’ta son kalan daire fiyatları ise 750.00 TL'den başlayan özel fiyatlar ile alıcılarını bekliyor.

Propa Plus Residences

İstanbul'un yatırım değeri en büyük bölgeleri arasında yer alan Zincirlikuyu'da hayata geçirilen proje benzersiz ayrıcalıklarını alıcılarına sunuyor.

Şehrin merkezinde, önemli iş, eğlence, kültür, sanat ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ve rahat ulaşımı sayesinde hayatın tam içinde, standartların çok üzerinde A plus bir yaşam için yalnızca 38 özel rezidanstan oluşan Propa Plus yepyeni ve özgün bir dünyanın kapılarını açtı.

Terasta Panoramik Manzaralı Havuz

Propa İnşaat'ın hayata geçirdiği Propa Plus Residence projesi zemin+6 katlı tek bloktan oluşuyor. 38 konutun bulunduğu projede 1+1 daireler 68 ila 79 metrekare, 2+1 daireler 127 ila 142 metrekare, 3+1 daireler ise 156 metrekare büyüklüğünde.

Propa Plus Residence'ın terasında panoramik manzaralı yüzme havuzu ve güneşlenme terası bulunurken, binanın altında ise fitness salonu yer alıyor.

Propa Plus Residence sahiplerine,açık yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, SPA, güvenlik, kameralı güvenlik, güneşlenme terası gibi fırsatlar sunuyor.

Hayat Enerjisinin En Fazla Olduğu Bölge

Propa CEO’su Can Özçiçek, Zincirlikuyu’da hayata geçirdikleri beşinci proje olduğunu belirterek; “Zincirlikuyu şehrin hayat enerjisinin yüksek olduğu noktalardan bir tanesi. Bu nedenle bizim de çok tercih ettiğimiz bir lokasyon. Propa Plus da Zincirlikuyu’da hayata geçirdiğimiz beşinci proje. Zincirlikuyu’nun kalabalık olduğunu düşünebilirsiniz ancak, Propa Plus sayesinde kentin kalbinde rahat ve güvenli bir hayata sahip oluyorsunuz. Ayrıca bir adımda kalabalığa karışabilir ya da sakin bir ortamın keyfini de çıkartabilirsiniz.

750.000 TL’den Başlıyor

Projede ev artı ev konforu sunuyoruz. Özel tasarlanan fonksiyonel kat planları sayesinde daireler ister ofis ister konut olarak kullanılabiliyor. Üst katta eviniz, alt katta ev sıcaklığında size özel alanlar bulunuyor: Sinema odası, Plus lounge, toplantı ve davet odası, spor salonu ve pilates stüdyosu bunlardan sadece birkaçı...

Geçtiğimiz ay evleri sahiplerine teslim ettik. Son kalan evler ise hemen teslim fırsatı ile 750.000 TL’den başlayan özel fiyatlarla sahiplerini bekliyor” açıklamasını yaptı.