İstanbul'da Yalı Keyfi İçin 'SeaPearl Ataköy'

Faizsiz konut kredisi kullandırılan konut projeleri arasında yer alan SeaPearl Ataköy İstanbul'da yalı keyfi sürmek isteyen kişilere hitap ediyor.
İstanbul'da Yalı Keyfi İçin 'SeaPearl Ataköy'

Faizsiz konut kredisi kullandırılan konut projeleri arasında yer alan SeaPearl Ataköy İstanbul'da yalı keyfi sürmek isteyen kişilere hitap ediyor.

Projenin adını duyan pek çok kişi "Sea Pearl ne demek?" sorusunu yönetirken Türkçe'ye çevrilişi Deniz İncisi anlamını taşıyor. Sea Pearl sunduğu konforlu yaşam, emsallerine göre uygun tutulan satış fiyatları ve ödeme kolaylıkları ile İstanbul konut projeleri arasında öne çıkmayı başarıyor.Sea Pearl Ataköy Fiyatları Nasıl?


İstanbul'da denize sıfır olarak gerçekleştirilen ilk premium konut projesi olma unvanını elinde bulunduran Sea Pearl Ataköy satılık daire fiyatlarında da müşterilerine kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Zira projede Sea Pearl satılık daire sayısı her geçen gün azalırken daha önce lansman fiyatları ile daire satın alan kişilerde projenin fiyatının değerlenmesi ile beraber Sea Pearl Ataköy sahibinde ilanları vermeye başlamış durumda.


Projede ilk teslimatlar bu ay içinde başlatılırken ikinci etap teslimatları ise 2018 yılının ilk çeyreği içinde gerçekleşecek. Sea Pearl Ataköy fiyatları seçilen daire tipine ve özelliklerine göre belirlenirken en düşük daire fiyatı 1+1 daireler için talep edilen 841 bin dolar oluyor. Sea Pearl Ataköy 2+1 daire fiyatları ise 1 milyon 300 bin dolardan başlarken 3+1 daire fiyatları ise 1 milyon 950 bin lira sınırından başlıyor. Sea Pearl Ataköy 4+1 daire fiyatlarında ise talep edilen en düşük fiyat tabanı olarak ise 2 milyon 500 bin dolar olarak uygulanıyor.Sea Pearl Ataköy Nerede?


Proje adını da aldığı İstanbul Ataköy sınırları içerisinde yer alırken projenin ana ulaşımı ise daha ziyade sahil yolu ismi ilen anılan Rauf Orbay Bulvarı üzerinden sağlanıyor. Aynı zamanda projede daha zengin ulaşım seçenekleri sunabilmek adına E-5 ve Basın Express seçenekleri üzerinden TEM bağlantısı sağlanıyor.


Projede isteyen kişilere 60 ay vadeli konut kredisi kullanmak istemeleri durumunda faizsiz konut kredisi kullanım imkanı sağlanırken aynı zamanda 120 ay vadeli konut kredisi kullanmak istemeleri durumunda 0,45 konut kredisi faizi ile konut kredisi desteği veriliyor. Projeden satın almak isteyen kişilerin istedikleri zaman Sea Pearl Ataköy örnek daire ve projenin diğer alanlarını gezmelerine de olanak sağlanıyor.