Kanal İstanbul'a Komşu Firuze Konakları 84 Ay Vadeli Konut Satışı Yapıyor

Türkiye'nin en büyük projelerinden biri olarak öne çıkan ve bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yakından takip edilen Kanal İstanbul projesi yakın çevresindeki taşınmazların fiyatlarını da arttırıyor.
Kanal İstanbul'a Komşu Firuze Konakları 84 Ay Vadeli Konut Satışı Yapıyor

Türkiye'nin en büyük projelerinden biri olarak öne çıkan ve bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yakından takip edilen Kanal İstanbul projesi yakın çevresindeki taşınmazların fiyatlarını da arttırıyor. Proje için ihaleye çıkılmamış ve kesin güzergah açıklanmamış olsa da yine de bu büyük projenin geçmesinin muhtemel olduğu alanlarda yer alan konut projeleri özellikle de yatırımlık konut projesi arayan kişilere hitap etmeyi başarıyor.

Bunlardan biride 3S Firuze Konakları konut projesi olarak öne çıkıyor. Sadece 421 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan proje sizlere dünyanın en çılgın projelerinden biri olan Kanal İstanbul projesine komşu olma fırsatı sağlıyor.

Kanal İstanbul'a Komşu Firuze Konakları 84 Ay Vadeli Konut Satışı Yapıyor

0 Faizli Konut Projeleri Arayanlara Hitap Ediyor


Projenin öne çıkan en önemli detaylarından biride sıfır faizli konut satışı yapılacak olması. Projeden konut satın alan kişilere talep etmeleri durumunda 84 ay vade seçeneği 0 faizli olarak sunuluyor. Yani evinizi peşin peşin almanız sağlanırken ödemesini de hiç bir şekilde faiz yükünün altına girmeden taksitle yapabileceksiniz.

3S Firuze Konakları Nerede?


İstanbul konut projeleri arasında kendisine yer bulan proje Kanal İstanbul projesi ile komşu konumda yer alıyor. İstanbul'un en hızlı değerlenen bölgeleri arasında yer alan Avcılar lokasyonunda gerçekleştirilen proje aynı zamanda bölgenin en büyük konut projelerinden biri olarak kabul ediliyor. 3S Kale İnşaat güvencesi altında gerçekleştirilen proje gerçekten şehrin merkezinde yaşam fırsatı sunuyor. Atatürk Havalimanı ve İstanbul Üniversitesine olan yakınlığı ile dikkat çeken proje Yenikapı - Büyükçekmece metrosu, Avcılar Üniversitesi metrobüs durağı, E-5 Karayolu, E-6 TEM Karayolu ile yürüme mesafesinde bulunuyor. Projenin yakın çevresinde çok sayıda okul ve alışveriş merkezi bulunuyor.

Kanal İstanbul'a Komşu Firuze Konakları 84 Ay Vadeli Konut Satışı Yapıyor

3S Firuze Konakları Fiyatları Ne Kadar?


Avcılar 3S Firuze Konakları konut projesi kapsamında toplamda yatay 3 blokta yer alan 523 adet daire üretiliyor. Projede 1+1 daire, 2+1 daire, 2+1 dubleks daire, 3+1 daire ve 4+1 daire olmak üzere toplamda 5 tip daire yer alıyor. 3S Kale İnşaat tarafından açıklanan Firuze Konakları fiyat listesi kapsamında daireler için uygulanan satış fiyatları ise şu şekilde sıralanıyor;

3S Firuze Konakları 1+1 Daire Fiyatları 370 bin lira,

3S Firuze Konakları 2+1 Daire Fiyatları 599 bin lira,

3S Firuze Konakları 2+1 Dubleks Daire Fiyatları 535 bin lira,

3S Firuze Konakları 3+1 Daire Fiyatları 793 bin lira,

3S Firuze Konakları 4+1 Daire Fiyatları 921 bin lira

Kaynak: emlak365.com