Kartal'da DKY Ada'nın Ön Talep Toplama Süreci Devam Ediyor

İstanbul Kartal'ın en büyük kentsel dönüşüm projesi olan DKY Ada'nın lansmanına sayılı günler kaldı.
Kartal'da DKY Ada'nın Ön Talep Toplama Süreci Devam Ediyor

İstanbul Kartal'ın en büyük kentsel dönüşüm projesi olan DKY Ada'nın lansmanına sayılı günler kaldı. Projenin talep toplama süreci devam ediyor.

Kartal’da hayata geçirilecek olan DKY Ada lansmanına sayılı günler kaldı. DKY İnşaat tarafından hayata geçirilecek proje 20 Eylül 2017’de lansmana sunulacak.

DKY İnşaat tarafından hayata geçirilen projesi DKY Ada, merakla beklenen lansmanına sayılı günler kala, lansman öncesi avantajlı fiyatlarla ön talep toplama sürecinin devam ettiğini belirtildi.

Ön Talep Süreci Devam Ediyor

20 Eylül’de lansmana çıkacak projede daireler ön talep avantajıyla satışa çıkarılacak.

Birçok konut projesi hayata geçiren DKY İnşaat, DKY Ada İstanbul'un gittikçe değer kazanan lokasyonları arasında yer alan Kartal'da konumlanıyor. DKY Ada projesinin ön talep süreci devam ediyor.

Kartal’da Akel Yapı Kooperatifi Sitesi’nin kentsel dönüşüm çalışmalarını sürdüren DKY İnşaat’ın üstlendiği DKY Ada’ projesi 20 Eylül’de lansmana sunulacak.

Proje kapsamında bulunan, buçuklu konseptli daireler, yemyeşil peyzajı, sosyal tesisleri ve spor alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları ile eşsiz adalar manzarasına sahip proje ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Ayrıcalıklı yaşam sunan projenin, 2020 yılında tamamlanıp sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Buçuklu Daireler Bu Projede de Yer Alıyor

Yatırım yapmaya ve daha fazlasını arayanlara yeni projeler sunmaya devam edeceğini vurgulayan DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, proje ile ilgili bilgi verdi.

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya:

“Adalar manzarasına hakim projemizi aile konseptli ile inşa edeceğiz. 1,5 salon konseptimiz bu projemizde de yer alacak. Açılır kapanabilir balkonlarımızla balkon keyfini deniz ve şehir manzarasıyla yaşatacağız. İçerisinde açık ve kapalı havuz, fitness alanları, yürüyüş parkuru, basketbol ve voleybol sahası, dinlenme terasları ve , havuz çevresinde kafeterya alanlarından oluşan sosyal tesisler, geniş peyzaj alanları gibi ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sosyal olanaklar olacak.

DKY Ada’da ayrıca kreş ve tüm daireler için kapalı otopark da bulunacak. Potansiyeli çok yüksek olan Kartal bölgesinde yatırım yapmaya ve her şeyin daha fazlasını arayanlara yeni projeler sunmaya devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

Kartal'ın en büyük kentsel dönüşüm projesi olan DKY Ada 2020 yılında tamamlanacak.