Kordon İstanbul Projesinin Fiyatları Yeniden Belirlendi

Kordon İstanbul Projesinin Fiyatları Yeniden Belirlendi
820 milyon TL'lik yatırım ile inşa edilen Kordon İstanbul projesinin inşaat çalışmaları devam ediyor ve fiyatlar yeniden belirleniyor.

820 milyon TL'lik yatırım ile inşa edilen Kordon İstanbul projesinin inşaat çalışmaları devam ediyor ve fiyatlar yeniden belirleniyor.

Kordon İstanbul projesi, İstanbul'un hızla değerlenen bölgeleri arasında yer alan Kağıthane'de konumlandırılıyor. Kordon İstanbul projesi 27 bin metrekarelik arazi üzerine, toplam 559 konut ve 55 mağaza bulunuyor.

Projede stüdyo daire büyüklükleri, 41 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Kağıthane'de projelendirilen Kordon İstanbul'da stüdyo daire tiplerinin dışında; 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 daire tipleri de yer alıyor. Bu dairelerin büyüklükleri, 50 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor.

Ödeme Kolaylığı Sunuluyor

İstanbul Kağıthane'de projelendirilen Kordon İstanbul, 2019 yılında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Projenin lansaman kampanyası ile projeden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 12 oranında indirim fırsatı sunuluyor. Peşin ödeme yaparak Kordon İstanbul projesinden konut almak isteyenler için de lansman indirimine ek olarak yüzde 8'lik peşin indirimi sunuluyor.

Kordon İstanbul'da 1+1 daireler 505 bin TL'den,

2+1 daireler 1 milyon 199 bin 760 TL'den,

3+1 daireler 1 milyon 176 bin TL'den,

3,5+1 daireler 1 milyon 500 bin TL'den,

4+1 daireler ise 1 milyon 800 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak isteyenlere veya yatırım yapmak isteyenler için satışa sunuluyor.

İsteyenlerin, yüzde 30 peşinatla 36 ay vade farksız taksit imkanından da yararlanma şansı bulunuyor.

Kordon İstanbul projesinde stüdyo dairelerin satışı tamamlandı.

820 Milyon TL’lik Yatırım

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, 820 milyon TL'lik yatırım yapılan proje ile ilgili yeşilin ve mavinin tarihi dokuyla modern doku arasında bağlantı oluşturduğunu vurgulayarak; "Sadabad Deresi ıslah projesi tamamlandığında kesintisiz yürüyüş ve bisiklet yollarının yanı sıra pek çok spor alanıyla da aktif yaşamın merkezi olacak. Eyüp ve Sarıyer’deki ormanları, yeşil bir koridor eşliğinde Haliç ile buluşturmayı amaçlayan projeyle bu bölge yemyeşil bir ekolojik alana dönüştürülecek. Tamamlandığında yeşilin ve mavinin tarihi dokuyla modern doku arasında bağlantı oluşturduğu 9 kilometrelik kesintisiz bir yeşil koridor ortaya çıkmış olacak.

Bölge, her geçen gün İstanbul’un en önemli ulaşım projelerinin merkezi konumuna geliyor. Dünyanın ilk 3 katlı köprüsünün çıkış noktası dekovil hattı, metro ve Havaray hatları, E-5 ile E-6 gibi ana arterlere kolay ulaşımı ve düzenli ulaşım planlarıyla dikkat çekiyor. Bunların yanı sıra bölge, Levent’e 9 dakika, Mecidiyeköy’e 10 dakika, Maslak’a 5 dakika, Taksim’e 5 dakika ve Beşiktaş’a ise sadece 17 dakikada rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir lokasyon olarak ön plana çıkıyor. Kordon İstanbul sosyal imkânları dışından yakın çevresindeki üniversiteler, hastaneler ve alışveriş merkezlerinin yakınlığı burada yaşayacak sakinlerine İstanbul’un merkezinde yaşamanın ayrıcalığını gerçek anlamda hissettirecek" ifadelerine yer verdi.

Kordon İstanbul Tercih Ediliyor

Kordon İstanbul projesi, sahiplerine aktif bir yaşam merkezi sunuyor.

Sunduğu ulaşım kolaylıkları ile de tercih edilen yapı haline geliyor. Levent’e 9 dakika, Mecidiyeköy’e 10 dakika, Maslak’a 5 dakika, Taksim’e 5 dakika ve Beşiktaş’a ise sadece 17 dakikada ulaşım rahatlığı ile zamandan da kazanmanızı sağlıyor.

Bunun dışında, üniversitelere, hastanelere ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile konut sahiplerine ayrıcalık sunuyor.