Skyland İstanbul: 0 Peşinat Şimdi Al 2019'da Öde Konut Kampanyası

İstanbul konut projeleri için dikkat çekici fırsatlar sunulmaya devam ederken bu projelerden biride Skyland İstanbul konut projesi olarak öne çıkıyor.
Skyland İstanbul: 0 Peşinat Şimdi Al 2019'da Öde Konut Kampanyası

İstanbul konut projeleri için dikkat çekici fırsatlar sunulmaya devam ederken bu projelerden biride Skyland İstanbul konut projesi olarak öne çıkıyor. Skyland İstanbul nerede, Skyland İstanbul fiyatları ve satış koşulları hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtları emlak365.com farkı ile sizlerle...

Skyland İstanbul Nerede?


İstanbul'da rezidans projeleri arayan kişilere hitap eden proje eşsiz mimari tasarımı ve konumu ile rakipleri ile arasına ciddi bir mesafe koymayı başarıyor. İstanbul'un önemli projelerinden biri olan Seyrantepe Türk Telekom Stadının hemen dibinde yer alan proje hayal gibi bir hayatı kolay ödeme koşulları ile gerçeğe dönüştürmeyi başarıyor.

Karma konut projeleri arasında yer alan projede konut üretiminin yanı sıra ofis ve konsept alışveriş merkezi de projede yer alıyor. TEM'in yanı başında yer alan proje Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 3 dakika uzaklıkta yer alıyor. Projenin hemen dibinde yer alan metro hattı ise ulaşım sorununu tamamen ortadan kaldırıyor. Proje aynı zamanda TEM'den girişi olan tek konut projesi olması ile de büyük bir fark yaratıyor.

Skyland İstanbul: 0 Peşinat Şimdi Al 2019'da Öde Konut Kampanyası

Skyland İstanbul Fiyatları Ne Kadar?


"Hayal gibi hayat" sloganı ile satışa sunulan projede 38 kattan oluşan kulelerde toplamda 987 adet konut satışa sunulacak. Hemen teslim konut projeleri arasında yer alan projede ev sahipleri oturmaya başlarken yaşamın başladığı projede 0 peşinatla ev sahibi olmak isteyen kişilere de fırsat tanınıyor. İsteyen kişilerse yeni evlerine hemen oturmaya başlarken evlerinin ödemelerine ise 2019 yılında başlıyor.

Skyland İstanbul Seyrantepe konut projesi içerisinde stüdyo dairelerin satışları nerede ise tamamlanırken 1+1 daire, 2+1 daire, 3+1 daire ve 4+1 daireler için ise talep toplanmaya devam ediliyor. Projede yer alan konut fiyatları 630 bin liradan başlarken seçilen daire tipine ve metrekaresine göre fiyatlar yükseliyor. 0 peşinat ve 50 ay vadeli olmak üzere faizsiz konut satışı projede sunulan imkanlar arasında yer alırken isterseniz taksit ödemelerinizi 2019 yılına öteleyebiliyorsunuz. Kaynak: emlak365.com