The Mandarins Acıbadem Tatili Ayağınıza Getiriyor

İstanbul Anadolu Yakası Acıbadem’de hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem projesi, sahiplerine farklı donatılar sunarak sağlıklı bir yaşam vaat ediyor.
The Mandarins Acıbadem Tatili Ayağınıza Getiriyor

İstanbul Anadolu Yakası Acıbadem’de hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem projesi, sahiplerine farklı donatılar sunarak sağlıklı bir yaşam vaat ediyor.

Acıbadem, kentsel dönüşüm alanı olarak ilan edilmesi ile birlikte hızlı bir şekilde değişmeye ve yenilenmeye başladı.

Avrasya Tüneli’nin Anadolu yakası çıkış noktasında konumlanan The Mandarins Acıbadem projesi ile Acıbadem'e modern bir konut daha inşa ediliyor.

The Mandarins Acıbadem projesi, kuru temizleme, misafirlere özel konaklama odaları, fatura ödeme, seyahat rezervasyonları ve organizasyon gibi asistanlık hizmetleri ile konforlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

Roof Teras ile Anadolu Yakasında İlki Yansıtıyor

İstanbul Anadolu Yakası'nda konumlandırılan The Mandarins Acıbadem projesi, bölgede henüz hiçbir konutta bulunmayan roof teras ile dikkatleri topluyor.

Roof teras ile içecek servislerinin de bulunduğu hizmet, yirmi ikinci katta yer alacak. Panoramik İstanbul manzarasının bütün ihtişamını gözler önüne seren kont projesinde, konut sahipleri yalnızca The Mandarins’te yaşamanın keyfini çıkaracak.

Farklı Sosyal Donatılar Sunuyor

Sosyal donatı alanlarının yoğun olduğu The Mandarins Acıbadem projesinde, astım, nefes darlığı ve bronşit gibi kronik solunum rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılan tuz odaları da bulunuyor. Sunduğu özellikler ile diğer projelerden farklı olduğunu ortaya koyuyor.

Bunların dışında proje kapsamında, kapalı - açık yüzme havuzu, 1300 metrekare büyüklüğünde fitness center ve sauna gibi özellikleri ile konut sahiplerine sağlıklı yaşam alanları sunuyor.

Merkezi Süpürme Sistemi

Mandarins Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Direktörü Emin Can Aydın, dairelerde diğer projelerden farklı olarak elektrik süpürgesine ihtiyacı ortadan kaldıran merkezi süpürge sisteminin yer aldığını vurguladı.

Mandarins Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Direktörü Emin Can Aydın; “Dış yüzeyde kullandığımız solar dış cephe cam sistemi, perde kullanılmadığında dahi konuttaki ışık dengesinin korunmasını ve ısı kontrolü sağlıyor.

Şehir şebekesinden gelen su için arıtma sistemi, pratik kullanım sağlayan duvara entegre USB ve priz girişleri, aydınlatma, havalandırma, su ve doğalgaz gibi kaynakları yöneten akıllı ev uygulaması da dairelerimizde sunulan ayrıcalıklar arasında yer alıyor. Ayrıca otoparkların her katında yer alan elektrikli araç şarj istasyonları ile çevreye duyarlı bir konut projesi yaratıldı” açıklamasını yaptı.

Önemli Lokasyonlara Yakınlığı Dikkat Çekiyor

The Mandarins projesi, Akasya AVM’nin yanında iki etap olarak inşa edildi.

Başta 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olmak üzere, Ünalan metrosu, Uzunçayır metrobüs durağı, Göztepe Medical Park Hastanesi, Doğa Koleji ve Doğuş Üniversitesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığı ile de ilgi gören konut projeleri arasında yer alıyor.

İstanbul Anadolu Yakası Acıbadem’de konumlanan The Mandarins Acıbadem projesi, sunduğu teknolojik özellikler ve farklı sosyal donatı alanları ile konut sahiplerine ilkleri yaşatacak.