İzmir 2019 Teslim Konut Projeleri ve Fiyatları

Son dönemde yükselen konut fiyatları rekor üstüne rekor kıran konut yatırımcılarının da dikkatini çekmeye devam ediyor. İzmir konut projeleri sayısı da bu ilgi nedeni ile her geçen gün artıyor.

İZMİR KONUT PROJELERİ 02.08.2018 - 20:30 15.07.2021 - 00:20 SERHATMEDYA

Son dönemde yükselen konut fiyatları rekor üstüne rekor kıran konut yatırımcılarının da dikkatini çekmeye devam ediyor. İzmir konut projeleri sayısı da bu ilgi nedeni ile her geçen gün artıyor.

Her geçen gün sayıları artan konut projeleri farklı bütçelere hitap ederken bu sayede ev sahibi olmak isteyen kişilere de oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. İzmir konut projeleri arasından karar vermek isteyen kişiler ise teslim tarihlerini ve fiyatlarını dikkate alıyor. Emlak365.com olarak siz değerli takipçilerimiz için 2019 teslim konut projeleri arasından İzmir'de yapılanları derledik. İşte karar verme aşamasında size yön gösterecek konut projeleri listemiz ve ilgili projelerde satışa sunulan konutların fiyatları;Orkun Mia Bornova Konut Projesi 2019 yılının Temmuz ayında teslim edilecek proje aynı zamanda Bornova konut projeleri arasında yer alıyor. Orkun Mia Bornova teslim tarihi olarak 2019 yılı açıklanırken projede toplam 45 adet konut üretiliyor. Konutların satış fiyatları ise 256 bin lira ile 435 bin lira arasında değişiyor. Avcılar Caddebostan Konut Projesi Avcılar İnşaat tarafından gerçekleştirilen Avcılar Caddebostan konut projesi kapsamında toplamda 202 adet daire üretiliyor. Avcılar Caddebostan fiyatları 389 bin liradan başlarken 3+1 darie fiyatları 559 bin liradan, 4+1 daire fiyatları ise 977 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Avcılar Caddebostan teslim tarihi ise Haziran 2019 olarak açıklanmış durumda. Yücesoy Statü Konut Proesi Statü Yücesoy konut projesi sunmuş olduğu geniş sosyal donatı imkanları ile Menemen konut projeleri arasından sıyrılmayı başarıyor. Toplamda 4 blok halinde yükselecek olan projede 242 adet dairenin yanı sıra 19 adette ticari ünite bulunuyor. Yücesoy Statü fiyatları 220 bin liradan başlarken 1 milyon 274 bin liraya kadar çıkıyor. Projenin teslim tarihi ise Aralık 2019. Bahçeşehir Royal Projesi Ayrancılar konut projeleri arasında kendisine yer bulan Bahçeşehir Royal konut projesi kapsamında toplamda 340 adet konut ve 8 adet ticari ünite bulunuyor. 2019 yılında teslim edilecek olan konut projesi kapsamında üretilen dairelerin satış fiyatları ise 270 bin lira sınırında başlıyor. LİVİN İzmir Konut Projesi Proje hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ...Yenitepe İzmir Konut Projesi ve Satış FiyatlarıProje hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ...EMLAK365.COM


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@