İzmir, İstanbul ve Ankara'da Lojman Satışları! Fiyatlar 140.000 Liradan Başlıyor

24 Ocak ve 28 Ocak tarihleri arasında başvuruları açık olan lojman satış duyurularında İstanbul, İzmir ve Ankara için de satış duyuruları bulunuyor. Ev almak isteyenler için güncel lojman satışları.

Emlak Haberleri 24.01.2022 - 09:27 24.01.2022 - 09:32 Mustafa Karagöz

Kendi evini almak isteyenler için lojman satışları büyük fırsatlar sunuyor. Türkiye'nin farklı illerinde günlük ve haftalık yayımlanan duyurular ile lojman alım imkanı oluşuyor. Ev almak isteyen ve lojman duyurularını inceleyecek olan vatandaşlar için ise 24 Ocak tarihinde başlayan hafta için 21 ilan var. Bu ilanların bazıları ise 3 büyük şehir için yayımlanmış durumda. İstanbul, İzmir ve Ankara'da ev arayanların değerlendirebileceği duyuruları ise emlak365.com olarak sizlerler paylaşıyoruz. 

İSTANBUL, İZMİR VE ANKARA'^DA LOJMAN SATIŞ İLANLARI

İstanbul, İzmir ve Ankara için yayımlanan lojman satış duyurularına dair liste aşağıda sizlerle. Listeye bakıldığında Ankara ve İzmir için 1 adet kurum tarafından konut satış ilanı olurken İstanbul için 2 ayrı duyuru bulunuyor. Bu kurumlara dair satış bilgileri şöyle;

İzmir için Lojman Satışları

İzmir için yayımlanan lojman satış duyurusunda toplam 11 dairenin satışı yapılacağı ilan edildi. Listeye göre kurum 10 daireyi 475 bin TL ile 780 bin TL arasında değişen fiyatlarla satacak. Bir duyuru ise emin kat büyük dükkan olarak satışta. İzmir'de lojman satışı yapacak kurum ise Foça Belediye Başkanlığı.

izmir lojman satışı 24 ocak

Ankara için Lojman Satışları

Ankara'da Mamak Belediyesi'nin lojman satış duyurusu var. Belediye Başkanlığı 47 adet daire satacak. Fiyatlar 190 bin TL ile 420 bin TL arasında değişiyor. Ortalama fiyat ağırlığı ise 230 bin TL ile 230 bin TL arasında bulunuyor. 

ankara lojman satışı 24 ocak

İstanbul için Lojman Satışları

İstanbul'da ev almak isteyenler için Güngören Belediyesi ve Darülaceze Kurumu'nun ilanları var. Darülaceze konut satışları 140 bin TL ile  1 milyon 600 bin TL arasında değişiyor. Güngören Belediyesinin ilanında yer alan konutlar ise 1 milyon 199 bin TL'den başlıyor. 

Darulzece Konut Satış Listesinin Bir Bölümü

istanbul konut satışı 24 ocak 2

Güngören Belediyesi Konut Satış Listesinin Bir Bölümü

istanbul konut satışı 24 ocak 1

LOJMAN SATIŞI BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

Belediye veya diğer kurumların satışa çıkardığı lojmanlardan almak isteyenler öncelikle kurumların web sitelerinden yada basın ilan kurumu sitesinden lojman satışı kılavuzlarına ulaşacaklar. Buradan fiyatlara ve dairelere dair detaylı bilgi edecek olan vatandaşlar yine kurumlar üzerinden başvurularını yapacaklar. Başvurular kurumların emlak veya ihale birimlerine şahsen yapılacak olup talep edilen başvuru evrakları teslim edilecek. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@