İzmir Urla Kekliktepe Villaları Projesi İçin İmzalar Atıldı! 70 Villa 2023 Sonunda Teslim Edilecek!

Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından olan Ege Yapı ile Aryom İnşaat arasında çok önemli bir işbirliği anlaşması imzalandı. İki firma İzmir Urla'da bir konut projesi inşa edecekler.

Konut Projeleri 09.12.2021 - 02:46 09.12.2021 - 02:46 Engin Uzunoğlu

Türkiye'nin iki önemli inşaat firması arasında ses getirecek bir konut projesi için anlaşma imzalandı. Ege Yapı ile Aryom İnşaat arasında imzalanan anlaşmaya göre İzmir'in Urla ilçesinde yapılacak olan Urla Kekliktepe Villaları için ortak hareket edilecek. proje kapsamında müstakil bir şekilde 70 villa inşa edilecek. 

80 DÖNÜM ÜZERİNDE 70 VİLLA İNŞA EDİLECEK

Yapılan anlaşma sonrasında projeye dair açıklama yapan Aryom İnşaat Yönetim kurulu Başkanı Mustafa Günday, "Urla kekliktepe Villaları yaklaşık 80 dönümlük bir arazinin üzerinde inşa edilecek. Büyüklükleri 250 metrekare ile 450 metrekare arasında değişen toplan 70 villa yapılacak. Bu proje bir kompleks olacağı için yeşil alanlar ve yürüyüş yolları proje alanının yüzde 80'ini oluşturuyor. Lokasyon olarak da çok cazip bir yer Kekliktepe. Hem çevresel imkanlar hem kültürel imkanlar bu bölgede gelişmiş. Doğayla iç içe olunmasına rağmen şehir hayatı ile de bağlar koparılmıyor." dedi.

ANAHTAR TESLİMLERİ 2023 SONUNDA

İzmir Urla Keklikltepe Villaları ile alakalı olarak inşa süreçleri Ege Yapı tarafından yönetilecek. Ege Yapı'nın tecrübesi ve Aryom İnşaat'ın farklı proje konsepti bir araya getirilecek. Projelendirme çalışmalarının devam ettiği bildirilirken projenin inşaatı için başlama tarihi Mayıs 2022 olarak açıklandı. Ayrıca 2023 yılının sonunda da projede anahtar teslimleri gerçekleştirilecek. Bu projeden villa satın alacaklar 2023 yılının sonunda villalarını teslim almış olacaklar.

KEKLİKTEPE VİLLALARI PROJESİNDE NELER OLACAK

Urla Kekliktepe Villaları projesinde şu özellikler ve sosyal donatılar olacak:

-Açık ve kapalı yüzme havuzları 
-Sauna ve buhar odaları 
-Cafe ve restoranlar 
-Fitness merkezi 
-Toplantı odaları 
-Misafir hizmetleri 
-Gölet 
-Süs havuzları 
-Kreş 
-Yürüyüş ve bisiklet yolları 
-Asma bahçe 
-Organik tarım alanları 
-Tenis kortları 
-Market 
-Site yönetim binası 
-7/24 güvenlik hizmeti

Gelişmelerden Haberdar Olun

@