KİPTAŞ Pendik Arkatlı Evler Projesinde Lansmana Özel Satışa Çıkarılan 100 Daire Kapış Kapış Satıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin iştiraklerinden olan KİPTAŞ tarafından 27 Kasım'da lansmana özel satışa sunulan KİPTAŞ Pendik Arkatlı Evler projesinde 100 dairenin satışının tamamlandığı açıklandı.

Konut Projeleri 12.12.2021 - 01:45 12.12.2021 - 01:45 Engin Uzunoğlu

İstanbul'da çok önemli konut projelerine imza atması ile tanınan KİPTAŞ'ın satışa çıkardığı evler çok hızlı bir şekilde satılıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin iştiraki olan KİPTAŞ 27 Kasım'da KİPTAŞ Pendik Arkatlı Evler projesinin temel atma törenini gerçekleştirmişti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da katıldığı temel atma töreniyle beraber projede 100 daire lansmana özel olarak satışa çıkarılmıştı.

100 DAİRE GÜNLER İÇERİSİNDE SATILDI!

KİPTAŞ Pendik Arkatlı Evler projesine vatandaşların ilgisi çok büyük oldu. Lansmana özel fırsatlarla satışa sunulan dairelerinin 11 Aralık'ta tamamının satıldığı açıklandı. Tüm dairelerin satılmasıyla beraber KİPTAŞ Pendik Arkatlı Evler projesinde yeni satışların ne zaman yapılacağı merak konusu oldu. Çok sayıda talep olmasından dolayı o süreç hakkında da KİPTAŞ tarafından bilgi verildi. KİPTAŞ'ın açıklamasına göre satışa çıkarılacak evlerin satışları oluşturulan randevu sırasına göre yapılacak. 

KİPTAŞ tarafından İstanbul'da çok sayıda konut projesi inşa ediliyor. Bu konut projeleri ile İstanbul'da konforlu, depreme dayanıklı ve uygun fiyatlı evler vatandaşlarla buluşuyor. KİPTAŞ inşaatları devam eden projelerin yanında yeni konut projelerine ilişkin de çalışmaları sürdürüyor. Zaman zaman evleri satışa çıkarak KİPTAŞ yoğun başvurular alırken özellikle son dönemlerdeki kriz ortamında yapılan 100 ev satışı büyük bir başarı olarak değerlendiriliyor.

KİPTAŞ 13 ARALIK'I İŞARET ETTİ!

Öte yandan KİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler projesi ile alakalı olarak da bir duyuru yapıldı. KİPTAŞ herhangi bir detay vermeden 13 Aralık 2021 tarihine işaret etti. 13 Aralık 2021 tarihinde yapılacak olan duyuru ile bu projeye dair de İstanbullulara yeni haberler verilmesi bekleniyor. Bu projeden de konut satışı yapılıp yapılmayacağı şimdiden merak edilmeye başlandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@