KİPTAŞ Silivri 4. Etap Sosyal Konutları Son Durum Ne?

İstanbul'da kira öder gibi ev sahibi yapmak için kurulan KİPTAŞ ucuz konut üretimini sürdürüyor. Peki, KİPTAŞ 4 Silivri ne zaman, projesi nerede, teslim tarihi açıklandı mı, fiyatları ne kadar?

Konut Projeleri 19.11.2021 - 21:14 19.11.2021 - 21:14 Gülcan Özer

Konut fiyatlarının cep yaktığı İstanbul'da kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen kişilerin yakından takip ettiği KİPTAŞ konut projeleri tüm hızı ile devam ediyor. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, 13 Haziran 2020 tarihinde düzenlenen tören ile temelleri atılan KİPTAŞ 4 Silivri konut projesi hakkında yeni açıklamalarda bulundu. 

Yoğun başvuru alan ve o tarihte başvuru rekoru kıran KİPTAŞ Silivri 4.etap kura çekilişi için beklenen tarihi de açıklayan Kurt, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da katılımı ile beklenen daire belirleme çekilişinin yapılacağı müjdesini verdi. 

KİPTAŞ 4 SİLİVRİ NE ZAMAN TESLİM EDİLECEK, SON DURUM NE?

İstanbul'da yükselen konut fiyatları nedeni ile ev sahibi olmak her geçen gün zorlaşırken dar gelirli aileler KİPTAŞ tarafından üretilen ucuz konutlara yoğun ilgi göstermeye devam ediyor. KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen projeler arasında yer alan Silivri 4. etap projesi hakkında son durum hakkında Ali Kurt açıklamalarda bulundu. 

ali kurt silivri 4

KİPTAŞ GM Kurt yapmış olduğu açıklamasında "Silivri 4. Etap Sosyal Konut projemizde imalatlar hızlandı. Projemizi iş bitim tarihinden önce erken teslim etmek için işçilerimiz, yüklenici firmalarımız ve KİPTAŞ ekibi olarak özveriyle çalışıyoruz. Sosyal konuta yeni soluk kazandıran projemizi tamamlama sürecine girdik" diyerek projenin yakın tarihte tamamlanacağını söyledi. 

ali kurt silivri 4

Daha önce yapılan kura çekimi ile hak sahibi olarak belirlenen kişiler arasında ise daire belirleme kurası çekileceğini belirten Kurt, beklenen çekilişin 18 Aralık tarihinde yapılacağını dile getirdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@