KİPTAŞ Tuzla Aydınlıkevler Başvuru Tarihi Doluyor! İşte Fiyat ve Ödeme Planı Listesi

İstanbul'da konut fiyatları rekor seviyeye ulaşırken KİPTAŞ konut projeleri ile ucuz ev satışına devam ediyor. KİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler konut projesi son başvuru tarihi doluyor!

Konut Projeleri 20.12.2021 - 08:19 20.12.2021 - 08:19 Gülcan Özer

Türkiye'nin emlak sektöründeki parlayan yıldızı İstanbul konut fiyatları ile cep yakmaya devam ederken dar gelirli vatandaşın ev sahibi olma umudunu KİPTAŞ gerçekleştiriyor. Yükselen döviz kuru ve kredi faiz oranları rakamlarına eklenen konut fiyatlarına zam dalgası ile İstanbul'da ortalama konut satış fiyatı 1 milyon liraya dayanmıştı. 

Yükselen fiyatlar nedeni ile dar gelirli vatandaşlar için ev sahibi olmak daha da zor hale gelirken KİPTAŞ tarafından merakla beklenen Tuzla Aydınlık Evler konut projesi açıklandı. Projede 3 bin 400 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunulurken 120 ay taksitle ödeme yapma imkanı da sunuldu. 

KİPTAŞ TUZLA AYDINLIKEVLER BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN SONA ERECEK, SON BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

13 Aralık 2021 Pazartesi günü itibari ile başlayan KİPTAŞ Tuzla Aydınlıkevler Konut Projesi başvuru tarihi 28 Aralık 2021 Salı günü itibari ile sona erecek. Süreçte ön başvuru yapan kişiler arasında satışa sunulan konuttan fazla başvuru yapılması durumunda kura çekimi yapılarak hak sahipleri belirlenecek. 

kiptaş ödeme planı listesi 1

kiptaş ödeme planı listesi 2

KİPTAŞ TUZLA AYDINLIKEVLER FİYAT VE ÖDEME PLANI! 

Satışa sunulan toplam 321 konut için başvuru yapan kişilere farklı peşinat ve taksit tutarı seçenekleri sunulurken projede en düşük konut fiyatı 383 bin 150 TL olarak belirlenirken en yüksek konut fiyatı ise 530 bin 400 TL olarak ilan edildi. Projeden ev sahibi olmaya hak kazanan kişiler için ise en düşük konut peşinatı 76 bin 630 TL olarak belirlenirken en düşük aylık taksit tutarı ise 3 bin 400 TL olarak ilan edildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@