Konut Fiyatlarının Artışına İnat Akbank Satışa Çıkardı! 100 Bin TL Altına Satılık Evlerin Listesi

Konut satın almak isteyen vatandaşlara bankalar tarafından uygun fiyat imkanı sunulmaya devam ediliyor. İşte Akbank'ın uygun fiyatlarla satışa çıkardığı konutlar...

Emlak Haberleri 15.10.2021 - 00:22 15.10.2021 - 00:33 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de konut satın almak isteyen vatandaşlar 2021 yılında yükselen inşaat maliyetleri nedeniyle fahiş fiyatlarla karşılaşabiliyorlar. Bundan dolayı da uygun fiyatlı konut satışlarına dair büyük bir ilgi oluştu. Piyasa değerinin altında fiyatlarla satışa sunulan konutlar ev sahibi olmak isteyenlere bulunmaz bir fırsat olarak değerlendirilirken bu konut satışlarının adresi de bankalar oluyor. Bankalar makul fiyatlarla konut satışı yapabiliyorlar. 

BANKALARDAN DÜŞÜK FİYATLARLA KONUT SATIŞI

Bankalar tarafından kullandırılan krediler için müşterilerden konut ipotekleri talep edilebiliyor. Bu kredilerin geri ödemelerinin yapılamaması durumunda ise ipotek olarak gösterilen konutların mülkiyetleri bankalara geçiyor. Bankalar da bu konutları elden çıkarıp nakite çevirip kredi zararlarını telafi ediyorlar. Bunun için de bu konutlar uygun fiyatlarla satışa çıkarılıyor. 

AKBANK KONUT SATIŞ İLANI 

Türkiye'nin en çok kredi veren bankalarından olan Akbank'ın mülkiyetine geçen konutlar uygun fiyatla satışa çıkarılıyor. Satışa sunulan konutlara ilişkin ilanlar Akbank'ın gayrimenkul satış internet sitesi üzerinden yayınlanıyor. Yayınlanan ilanlarda konutlar için bir başlangıç bedeli belirleniyor. Müşteriler satın almak istedikleri konutlar için teklif veriyorlar. Belirli bir sürenin sonunda ise en yüksek teklifin sahibi konutu satın almaya hak kazanıyor. 

KIRIKKALE'DE 85 BİN TL'YE SATILIK APARTMAN DAİRESİ

Akbank konut satış ilanına göre Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesinde bulunan 98 metrekare büyüklüğündeki apartman dairesi 85 Bin TL'lik fiyatla satışa çıkarıldı. Bu konut için şu ana kadar herhangi bir teklif verilmedi. Makul fiyatı olan konut içöin Akbank tarafından teklif bekleniyor. 

ŞANLIURFA'DA 50 BİN TL'YE SATILIK KONUT 

Akbank tarafından yayınlanan konut satış ilanına göre Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde de bir konut satışa çıkarıldı. Bu ilana göre 67 metrekare büyüklüğünde bulunan konut 50 Bin TL'lik fiyatla  satılıyor. Akbank tarafından verilen bilgilere göre bu konut için şu ana kadar herhangi bir teklifte bulunulmadı. 

akbank konut satış ilanı listesi

MARDİN'DE AKBANK'TAN SATILIK KONUT 

Akbank tarafından verilen bilgilere göre Mardin'de de bir konutun satışı için ilan yayınlandı. Kızıltepe ilçesinde bulunan bu konutun büyüklüğünün 116 metrekare olduğu bildirildi. Akbank bu konut için başlangıç fiyatı olarak 747 Bin TL'lik bir fiyat açıkladı. 

akbank konut satış ilanı 1

AKBANK'TAN 81 BİN TL'YE SATILIK 100 METREKARE KONUT

Akbank'ın konut satış ilanına göre Muş'ta bulunan 100 metrekarelik konut satışa çıkarıldı. Bu konut için 81 Bin TL satış fiyatı belirlendi. Akbank'ın sisteminde yer alan bilgilere göre bu konut için şu ana kadar herhangi bir teklif yapılmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@