Çukurova Balkon'da Teslim Kampanyası Başladı

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da hayata geçirdiği ve eylül ayında teslim edilecek Çukurova Balkon’da dört seçenekli ödeme kampanyası sunuyor.
Çukurova Balkon'da Teslim Kampanyası Başladı

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da hayata geçirdiği ve eylül ayında teslim edilecek Çukurova Balkon’da dört seçenekli ödeme kampanyası sunuyor.

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da hayata geçirdiği Çukurova Balkon’da dört seçenekli teslim kampanyası başlattı.

Çukurova Balkon projesi, İstanbul'un hızla gelişen ve yatırımcıların cazibe merkezi haline gelen semti Karatal'da, Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata geçirildi.

19 ve 20 katlı iki blok şeklinde planlanan projede, 1+1'den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri sunuluyor. Toplamda 261 konutun bulunduğu Çukurova Balkon projesi tamamı peşin ya da yüzde 20 peşin, yüzde 80 banka kredili alımlarda yüzde 12 indirim seçeneği sunuluyor.

Çukurova Balkon projesinden ev satın almak isteyenlere bir de, liste fiyatı üzerinden vade farksız olarak; yüzde 50 peşin, yüzde 25 Ocak 2018’de, yüzde 25 Ocak 2019’da ödeme veya yüzde 10 peşin, yüzde 30 Eylül 2017’de, yüzde 30 Nisan 2018’de, yüzde 30 Eylül 2018’de ödeme kolaylığı sunuluyor.

Çukurova Balkon Fiyatları

Çukurova Balkon'da yer alan 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire tiplerinin bulunduğu proje Eylül 2017'de teslim ediliyor.

Çukurova Balkon, Kartal Metrosu’na ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede bulunuyor.

Çukurova balkon 1+1 daire fiyatları en düşük 386 bin lira en yüksek 453 bin lira,

Çukurova balkon 2+1 daire fiyatları en düşük 637 bin lira en yüksek 893 bin lira,

Çukurova balkon 3+1 daire fiyatları en düşük 868 bin lira en yüksek 1 milyon 367 bin lira,

Çukurova balkon 4+1 daire fiyatları en düşük 1 milyon 310 bin lira en yüksek 1 milyon 400 bin lira olarak satışa sunuluyor.

Sunulan Sosyal Alanlar

Çukurova Balkon projesinin yüzde 85'i yeşil alandan oluşuyor. Proje kapsamında yer alan sosyal alanlar içerisinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor.

Daire Büyüklüğünde Balkon

Çukurova Balkon projesi, merkezi konumun dışında, deniz, adalar ve orman manzarasını bir arada sunuyor. Tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunan Çukurova Balkon'da, bazı dairelerin iki, bazı dairelerin ise üç balkon bulunuyor.

Bazılarında ise 30 metrekareye kadar teras ya da 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanı bulunuyor.