Dasif Bluebell Projesi'nde Satışlar Sürüyor

Dasif Bluebell, İzmir bölgesindeki konut satışlarına devam ediyor. İzmir Bornova’da başlanmış olan Dasif Bluebell konut projesinde konutların teslimi için sona yaklaşılmış durumda. Satış fiyatının 1 milyon 100 bin lira olduğu ve halen satışların devam ettiği verilen bilgiler arasında. Dasif İnşaat Projesi Bluebell İzmir ilinin en değerli ilçelerinden birisi olan Bornova’da Dasif İnşaat tarafından başlamış olan yeni konut projesi Dasif Bluebell Konut projesinde projenin tamamlanması için tüm hı
Dasif Bluebell Projesi'nde Satışlar Sürüyor

Dasif Bluebell, İzmir bölgesindeki konut satışlarına devam ediyor.

İzmir Bornova’da başlanmış olan Dasif Bluebell konut projesinde konutların teslimi için sona yaklaşılmış durumda. Satış fiyatının 1 milyon 100 bin lira olduğu ve halen satışların devam ettiği verilen bilgiler arasında.

Dasif İnşaat Projesi BluebellDasif Bluebell Projesi'nde Satışlar Sürüyor


İzmir ilinin en değerli ilçelerinden birisi olan Bornova’da Dasif İnşaat tarafından başlamış olan yeni konut projesi Dasif Bluebell Konut projesinde projenin tamamlanması için tüm hızla çalışmalar devam ederken konut satışı da 1 milyon 100 bin liradan devam etmekte. Dasif Bluebell İzmir konut projesinde konutların mart 2018’de teslim edileceği belirtildi. 41 adet konutun yer aldığı Dasif Bluebell 2 bin 506 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiş. DAsif Bluebell konut projesinde bütün daireler 3+1 olacak şekilde projelendirilmiş ve projede yer alan konutların tamamı brüt 223 ile 232 metrekare net ise 153 ile 156 metrekare arasında değişen büyüklükler olacak şekilde dizayn edilmiş.

Dasif Bluebell Projesi'nde Satışlar Sürüyor

Konutlar 1 Milyon 100 Bin Liradan Satışa Sunuldu


İzmir’in en seçkin projelerinden biri olan Dasif Bluebell Bornova’ya lüks ve konforlu bir yaşamın tüm inceliklerini göstermek için sabırsızlanıyor. Satışların halen devam ettiği gözde proje Dasif Bluebell 1 milyon 100 bin lira ile 1 milyon 300 bin aralığında değişen fiyatlarda dairelerini satışa sundu. DAsif İnşaat konut projeleri ile ilgilenen müşterilerine de uygun ödeme kolaylıkları ve vade seçenekleri de uygulamayı ihmal etmiyor. Konut projesi yüzde 25 ile konut sahibi olmaya imkan verirken aynı zamanda peşin ödeme yapmayı tercih eden ev sahipleri için de çeşitli indirim fırsatları sunuluyor.

Dasif Bluebell Projesi'nde Satışlar Sürüyor

Lüks ve konforun bir arada olduğu projede 24 saat güvenlik, sauna, fitness salonu otopark alanı ve dinlenme alanı bulunuyor.