Emlak Konut'tan İstanbul'a yeni proje! Emlak Konut GYO Hoşdere vadi evleri konut projesi için imzalar atıldı

İstanbul'da konut arzını arttırma kararı alan Emlak Konut GYO yeni projesini duyurdu. Emlak Konut Vadi Evleri konut projesi için ilk imzalar atıldı.

Emlak Konut GYO Hoşdere vadi evleri konut projesi için imzalar atıldı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul'da konut arzını arttıracak yeni proje için imzalar atıldı. Emlak Konut GYO İstanbul Hoşdere Emlak Konut Vadi Evleri 1.Etap Konut ve Ticaret İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İkmal İnşaatı İşi için imzaların atıldığı açıklandı. 

2022 senesinin ilk yarısı için rekor kar oranı açıklayan ve satışlarını beklentilerin üzerinde arttıran Emlak Konut İstanbul başta olmak üzere pek çok şehirde yeni projelerine tüm hızı ile devam ediyor. Bu projelerden biri de Hoşdere Vadi Evleri 1. etap konut projesi için imzaların atıldığı ilan edildi. 

EMLAK KONUT GYO HOŞDERE VADİ EVLERİ 1. ETAP KONUT PROJESİNDE SON DURUM NE?

Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP üzerinden açıklama yapan Emlak Konut GYO Hoşdere Emlak Konut Vadi Evleri 1.Etap Konut ve Ticaret İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İkmal İnşaatı İşi'nin sözleşmesinin imzalandığı duyuruldu. 

Emlak Konut'tan İstanbul'a yeni proje! Emlak Konut GYO Hoşdere vadi evleri konut projesi için imzalar atıldı

Yapılan duyuruda "Şirketimiz tarafından ihale edilen İstanbul Hoşdere Emlak Konut Vadi Evleri 1.Etap Konut ve Ticaret İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İkmal İnşaatı İşi'nin sözleşmesi, Yüklenici AHES İnş. Tic. ve San. A.Ş. & MİSEK İnş. Tic. San. ve Tic. A.Ş. İş Ortaklığı ile 04.08.2022 tarihinde imzalanmıştır. Sözleşme Bedeli: 1.250.000.000 TL + KDV'dir." denilerek projenin yüklenicisi olarak AHES İnş. Tic. ve San. A.Ş. & MİSEK İnş. Tic. San. ve Tic. A.Ş. İş Ortaklığı duyuruldu.