İncek Prestij Konutları 120 Ay Vadeli 0,98 Faiz Oranı İle Taksitle Satışta

Yaşamın başladığı ayrıcalıklı konut projesi İncek Prestij konutları için avantajlı koşullar devam ediyor.
İncek Prestij Konutları 120 Ay Vadeli 0,98 Faiz Oranı İle Taksitle Satışta

Yaşamın başladığı ayrıcalıklı konut projesi İncek Prestij konutları için avantajlı koşullar devam ediyor. "Tekrarı yok bunun" sloganı ile yürütülen kampanya kapsamında dairelerin satış fiyatları için cazip koşullar sunulurken aynı zamanda konut kredisi desteği de sağlanıyor. Sevdikleriniz ile huzurlu, güvenilir ve mutlu bir yaşam vadeden proje aynı zamanda yatırım için de oldukça iyi bir seçenek olarak kabul ediliyor.

765 Metrekarelik Dev Proje

Fırat ve Dema inşaat tarafından gerçekleştirilen ortak proje olan İncek Prestij konut projesi aynı zamanda Ankara'nın en büyük ve en prestijli konut projeleri arasında yer alıyor. Toplam 60 bin metrekarelik dev bir inşaat alanı üzerine kurulan projede toplamda 765 daire bulunuyor. Projede 1+1 daire tipinden 6+2 daire tipine kadar farklı çok sayıda daire seçeneği bulunurken bu sayede her kesime hitap eden konut seçeneklerine yer verilmesi başarılıyor.

İncek Prestij Konutları Nerede?

Adını aldığı Ankara'nın İncek bölgesinde yer alan proje ne hızlı gelişen ve değerlenen bölgelerden birinde yer alması nedeni ile konut yatırımı yapmak isteyen kişilere de hitap ediyor. Toplam 16 blok olarak üretilen projede her blokta 12 kat bulunuyor. 765 adet dairenin satıldığı projenin dikkat çeken en önemli özelliklerinden biride eşine az rastlanacak şekilde her daireye 3 kapalı otopark hakkının verilmesi. Hayatın başladığı konut projesinden ev satın alan kişiler istemeleri durumunda hemen evlerine taşınabilecek.

İncek Prestij Konut Fiyatları Ne Kadar?

İncek Prestij Konutları 1+1 Daire Fiyatları 295 bin liradan başlıyor 590 bin liraya kadar çıkıyor,

İncek Prestij Konutları 2+2 Daire Fiyatları 507 bin liradan başlıyor 1 milyon 313 bin liraya kadar çıkıyor,

İncek Prestij Konutları 3+1 Daire Fiyatları 635 bin liradan başlıyor 830 bin liraya kadar çıkıyor,

İncek Prestij Konutları 4+1 Daire Fiyatları 770 bin liradan başlıyor 1 milyon 448 bin liraya kadar çıkıyor,

İncek Prestij Konutları 5+2 Daire Fiyatları 1 milyon 512 bin liradan başlıyor 1 milyon 891 bin liraya kadar çıkıyor,

İncek Prestij Konutları 6+2 Daire Fiyatları 1 milyon 827 bin liradan başlıyor 3 milyon 200 bin liraya kadar çıkıyor.

İncek Prestij Kampanya Fırsatı!

Düzenlenen kampanya kapsamında 295 bin liradan başlayan fiyatlarla satışlar yapılırken 120 ay vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişilere kampanyaya özel olarak 0,95 konut kredisi faiz oranı ile finansman desteği de sağlanıyor. Kaynak: emlak365.com