İzmir'de 0.69 Faiz ve 120 Ay Vadeyle Konut Projesi! Mahall Bomonti İzmir

İzmir'den ev almak isteyenler için yeni bir konut projesi satışa çıkarıldı. İsteyenler 0.69 faiz ve 120 ay vade ile ev sahibi olabilecekler.
İzmir'de 0.69 Faiz ve 120 Ay Vadeyle Konut Projesi! Mahall Bomonti İzmir

Ev almak isteyenler için firmalar konut projeleri kapsamında çok özel olanaklar sunuyorlar. Bankaların faiz oranlarının çok yüksek olduğu ağustos sonu ve eylül başı döneminde konut projelerinde hem uzun vade hemde çok düşük faiz oranları bulunuyor.

EV ALACAKLAR İÇİN KONUT PROJELERİ 0.69 FAİZ VE 120 AY VADE

Mahall Bomonti İzmir konut projesiden ev almak isteyenler için firma yeni özellikleri duyurdu. Hem sitesinden hemde farklı platformlar üzerinden sunulan proje imkanlarını paylaşan firma çok düşük faiz oranı sağladığını açıkladı.

Resmi bir açıklamada bulunan firma ev alacaklar için sunulan imkanları "İzmir'de konut sahibi olmak gibi bir planınız varsa şimdi tam zamanı! Türkiye'nin güzide şehri İzmir'in en prestijli bölgesinde şahane bir fırsat sizi bekliyor. Mahall Bomonti İzmir sayesinde evinizden şehre açılmanız mümkün. Üstelik kampanya kapsamında 0.69 faiz oranı ve 120 ay vade olanağına sahip olabilirsiniz." ifadeleriyle açıkladı.

Projede ev olanaklarının dışında işyeri fırsatları ve çok sayıda sosyal yaşam alanı bulunuyor. Tarihin modern dokunuşlarla canlandığı bir proje olarak nitelendirilen projede farklı özelliklerde evler bulunuyor.

İzmir'de 0.69 Faiz ve 120 Ay Vadeyle Konut Projesi! Mahall Bomonti İzmir

Söz konusu projeden ev almak isteyenler yada işyeri yatırımı yapmak isteyenler proje sahibi firmanın resmi sitesinden bilgi alabilirler. Satışa çıkarılan farklı özelliklerde ki konutların fiyatları, konumlarına göre değişen rakamlar, kredi özellikleri, 0.69 faiz oranının kullanım şartına dair tüm ayrıntılar bir bir müşterilere aktarılıyor.