Kanal İstanbul'a Komşu Bizim Evler Konut Projeleri Satışa Çıktı!

İhlas Holding tarafından Bizim Evler 9 ve Bizim Evler 10 konut projeleri satışa çıkarıldı. Kanal İstanbul'un yanı başında bulunan konutlara yoğun ilgi gösterildi.
Kanal İstanbul'a Komşu Bizim Evler Konut Projeleri Satışa Çıktı!

İhlas Holding markası tarafından hazırlanan konut projeleri Bizim Evler 9 ve Bizim Evler 10 satışa çıkarıldı. Merakla beklenen bu projelerin satışa çıkarılması ile satış ofislerinde yoğun talepler alınmaya başlandı. Proje lokasyonu, mimarisi ve sosyal imkanlarıyla büyük takdir topladı.

30 YILDA 20 BİN AİLE EV SAHİBİ OLDU

30 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren İhlas Holding yaklaşık 20 bin aileyi bugüne kadar ev sahibi yaptı. Firmanın yeni projeleri de satışa sunuldu. Yoğuun bir ön talep aşamasını atlatan İhlas Holding'in Bizim Evler 9 ile Bizim Evler 10 projesinde satışa başladığının duyulmasının ardından Ispartakule'de bulunan satış ofisine konut satın almak isteyenler akın ettiler.

BİZİM EVLER KONUT PROJELERİNE YOĞUN İLGİ

Bizim Evler 9 konut projesinde 145 adet konutun bulunduğu bildirildi. Bu projede en çok 3+1 ve 4+1 evlere yoğun bir ilgi gösterildiği belirtildi. Bizim Evler 10 projesinde ise 3+1 ve 2+1 evler daha çok talep aldılar.

her iki proje de İstanbul'un çok cazip bir lokasyonunda bulunuyor. Önemli ulaşım projelerinin kesişme noktasında bulunan konut projeleri tam Kanal İstanbul, Yüksek Hızlı Tren, Metro ve Kuzey Marmara otoyolu'nun ortasında kalıyor. Temiz hava, göl ve deniz manzarası ile de fark yaratan konut projeleri Bizim Evler 3 ve Bizim Evler 5 projelerine de komşu olacak konumda yer alıyorlar.

Bizim Evler 9 projesinde 2 blokta toplam 145 adet konut bulunuyor. 14.607 metrekarelik alanda inşa edilecek olan bu projede ticari üniteler de önemli bir yer tutuyor.

558 KONUT İNŞA EDİLECEK!

Bizim Evler 10 projesi ise 51.320 metrekarelik alanda inşa edilecek. 6 blokta toplam 558 dairenin yanında ticari üniteler de yer alacak. Bu projede 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 3 ayrı tipte konut inşa edilecek.