KİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler Konut Projesi İçin Başvuru Başladı, 2+1 ve 3+1 Ev Fiyatları Açıklandı

İstanbul'da konut fiyatları cep yakarken KİPTAŞ yeni konut projesi için başvuruları kabul etmeye başladı. KİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler konut projesi başvuru tarihleri ve fiyatları açıklandı.
KİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler Konut Projesi İçin Başvuru Başladı, 2+1 ve 3+1 Ev Fiyatları Açıklandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakleri arasında yer alan KİPTAŞ tarafından yeni üretilecek olan Tuzla Aydınlık Evler konut projesi için başvurular bugün itibari ile başladı. Ev sahibi olmak isteyen kişilerin piyasa fiyatının çok daha altında ucuza, taksitle satılması nedeniyle takip ettiği KİPTAŞ konut projeleri için başvuruların açıldığı yeni proje duyuruldu.

KİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler projesi kapsamında satışa sunulan konutlar için başvurular bugün itibari ile başlarken konut fiyatları, başvuru şartları, aylık ödeme tutarları gibi merak edilen rakamlar paylaşıldı. 2+1 daire tipi ve 3+1 daire tipi olmak üzere 2 farklı grupta üretilecek olan 321 konut için başvurular başladı.

KİPTAŞ TUZLA AYDINLIK EVLER KONUT PROJESİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILACAK?

İstanbul'da ucuz konut satın almak isteyen kişilerin yakından takip ettikleri KİPTAŞ konut satış duyuruları için beklenen yeni ilan yayımlandı. KİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler konut projesinde 21 blokta yer alacak esas brüt alanları 88 m² olan 210 adet 2+1 kapalı mutfak daire, 79 m² olan 40 adet 2+1 açık mutfak daire, 104 m² olan 71 adet 3+1 daire olmak üzere toplam 321 konut satışa sunulacak. Konutların yanı sıra projede 21 dükkan ve 1 kreşde inşa edilecek. Başvurular KİPTAŞ internet sitesi üzerinden kabul edilecek.

KİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler Konut Projesi İçin Başvuru Başladı, 2+1 ve 3+1 Ev Fiyatları Açıklandı

KİPTAŞ TUZLA AYDINLIK EVLER BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Projeye daha önce KİPTAŞ'tan ev almamış şartı ile 18 yaşını dolduran, kendisi veya eşine ait evi olmayan, başvuru itibari ile İstanbul il sınırı içerisinde en az 1 senedir ikamet eden kişiler başvuru yapabilecek. Tuzla Aydınlı Mahallesi sınırları içerisinde en az 1 senedir ikamet edenler ise ayrıcalıklı grup olarak başvuru önceliğinden yararlanabilecek.

KİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler Konut Projesi İçin Başvuru Başladı, 2+1 ve 3+1 Ev Fiyatları AçıklandıKİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler Konut Projesi İçin Başvuru Başladı, 2+1 ve 3+1 Ev Fiyatları Açıklandı

KİPTAŞ TUZLA AYDINLIK EVLER KONUT FİYATLARI, EV PEŞİNATI VE AYLIK TAKSİT ÖDEMELERİ KAÇ TL?

Projede satışa sunulan 79 M2 2+1 açık mutfak ortalama daire fiyatı 383 bin 150 TL olarak belirlenirken 2+1 kapalı mutfak 88 m2 daire satış fiyatı ise 457 bin 600 TL oldu. KİPTAŞ 3+1 daire fiyatları ise 104 m2 daire için 530 bin 400 TL olarak satışa sunulurken en düşük aylık taksit tutarı ise 3 bin 363 TL oldu.