Kütahya Seramik'ten Yeni Proje: Ng Residence

Kütahya Seramik, konut projelerine başlıyor. Türkiye’nin seramik liderlerinden biri olan NG Kütahya Seramik, 500 milyon lira değerinde NG Residence projesini başlattı. Farklı sektörlerde edindiği 55 yıllık deneyimini konut sektörüne yönlendiren NG Kütahya Seramik, Basın Ekspres Yolu'nda 304 daireden oluşan projede, 62 - 139 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daireler olacak. Estetik ve Dayanıklılık Bir Arada Kütahya Porselen'in vazolarından esinlenerek tasarlanan projenin, depreme dayanı
Kütahya Seramik'ten Yeni Proje: Ng Residence

Kütahya Seramik, konut projelerine başlıyor.

Türkiye’nin seramik liderlerinden biri olan NG Kütahya Seramik, 500 milyon lira değerinde NG Residence projesini başlattı.

Farklı sektörlerde edindiği 55 yıllık deneyimini konut sektörüne yönlendiren NG Kütahya Seramik, Basın Ekspres Yolu'nda 304 daireden oluşan projede, 62 - 139 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daireler olacak.

Kütahya Seramik'ten Yeni Proje: Ng Residence

Estetik ve Dayanıklılık Bir Arada


Kütahya Porselen'in vazolarından esinlenerek tasarlanan projenin, depreme dayanıklı olması için de çalışmalar yapılmış.

Konutlar, yüksek tavanlı ve ferah mimari tasarıma sahip. Akıllı teknolojilerin imkanlarından faydalanılarak 7/24 etkin bir güvenlik sistemi tesis edilmiş. Her konut için özel otopark, SPA, buhar banyosu, sauna ve Türk Hamamı, NG GYM spor salonları şimdiden projede yer alması düşünülen hizmetler.

Kütahya Seramik'ten Yeni Proje: Ng Residence

Ulaşım Kolaylığı


Ayrıca, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin planladığı Ataköy – İkitelli Sanayi metrosunun faaliyete geçmesiyle birlikte projeye ilginin artacağı düşünülüyor.

Yüksek Kira Getirisi Vaat Ediyor


Gayrimenkul uzmanlarına göre projenin son bulmasıyla ve metronun faaliyete geçmesiyle kira getirilerinin 2.000 – 3.000 TL arasında olabileceği belirtiliyor.

Rezidans, 5 Yıldızlı Tel ve Kongre Merkezi Bir Arada

Proje sadece konuttan oluşmuyor. Proje içerisinde 26 katlı rezidans, 5 yıldızlı Marriot Otel ve 3.200 kişiye hitap edebilecek bir kongre merkezi yer alacak.

2018’de Teslim


Kütahya Seramik'ten Yeni Proje: Ng Residence

Projenin 2018 yılında teslim edileceğini belirten yetkililer, Atatürk Havalimanı'na 10 dakikalık uzaklıkta, E-5 ve E-6 yollarının tam ortasında ve kongre merkezlerine yakın bir lokasyonda olması, proje değerini giderek artacağını söylüyor.

Kişiye Özel Ödeme Kolaylığı

NG Residence’te konut sahibi olmak için çok farklı ödeme planları, kişiye özel sunuluyor. Banka kredisinin tercih edilebileceği gibi taksitle de konut sahibi olma seçeneği sunuluyor. Projenin konut fiyatları 410.000 TL'den başlıyor.