Sıfır Ev Alacaklara İzmir'de Faizsiz, Kredisiz Konut Sahibi Olma İmkanı: Mahall Bomonti Projesi

Sıfır Ev Alacaklara İzmir'de Faizsiz, Kredisiz Konut Sahibi Olma İmkanı: Mahall Bomonti Projesi
Konut kredisi faiz oranları giderek yükselmeye devam ederken Mahall Bomonti konut projesi ile ev sahibi olmak isteyen kişilere 60 ay vadeli faizsiz taksitle ev sahibi olma imkanı sunuldu.

Bankaların kredi faiz oranları cep yakmaya devam ederken konut kredisi çekmeden ev sahibi olmak isteyen kişilere İzmir'de kaçırılmayacak fırsat sunuldu. Taksitle, fazsiz satılan konut projeleri arayan kişilere hitap eden Mahall Bomonti konut projesi kapsamında 60 ay vadeli, sıfır faizli konut satışı başladı.

İzmir'in yatırım geleceği yüksek, en gözde konut projeleri arasında gösterilen Mahall Bomonti konut projesi için Türkerler İnşaat tarafından başlatılan finans kampanyası ile konut kredisi çekilmeden 60 ay vadeli olarak faizsiz ev sahibi olma imkanı sunuldu.

MAHALL BOMONTİ KONUT PROJESİ NEREDE?

"İzmir'in Kalbinde" sloganı ile satışa sunulan Mahall Bomonti konut projesi Halkapınar Metro ve Üçkuyular, Aliağa, Torbalı, Selçuk/Efesdestinasyonlarına erişim sağlanan İzban İstasyonu Aktarma Bölgesinde yer alırken sahip olduğu konumu ile hem oturmak hem de konut yatırımı yapmak için ev arayan kişilere hitap etmeyi başarıyor.

Sıfır Ev Alacaklara İzmir'de Faizsiz, Kredisiz Konut Sahibi Olma İmkanı: Mahall Bomonti Projesi

Eski DGM binalarının bitişiğinde, İzmir Liman yolu, Işıkkent Otogar yolu, Yeşildere yolu ve Bayraklı yol ayrımlarının üzerinde yer alan proje konumu itibari ile de geleceği son derece parlak konut projeleri arasında gösteriliyor.

MAHALL BOMONTİ KONUT PROJESİ FİYATLARI NE KADAR, KAÇ TL?

Konut projesinde elde kalan sınırlı sayıdaki son konutlar için kampanyalı satışlar devam ederken Mahall Bomonti konut fiyatları için destek 444 1 899 numaralı telefon üzerinden veriliyor. Konutlar için faizsiz 60 ay ve ofisler için ise yüzde 0,69 faiz oranı ile 120 ay vadeli satış imkanı sunuluyor.