Sur Yapı Antalya Projesi Türkiye'nin En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Olacak

Tamamlandığında Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm çalışması olarak kayıtlara geçecek olan Sur Yapı Antalya Projesi ile 6417 adet konut üretimi gerçekleştirilecek.
Sur Yapı Antalya Projesi Türkiye'nin En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Olacak

Tamamlandığında Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm çalışması olarak kayıtlara geçecek olan Sur Yapı Antalya Projesi ile 6417 adet konut üretimi gerçekleştirilecek. Aynı anda 93 adet blok inşaatının gerçekleştirildiği şantiyede 1200 adet çalışan vardiyalı olarak görev alıyor. Böylelikle inşaat şantiyesindeki çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor. Sur Yapı projedeki konutları mümkün olan en kısa sürede bitirmek amacı ile çalışmalarını büyük bir özveri ile sürdürüyor.

Sur Yapı Antalya Projesi Nerede?

Sur Yapı Antalya Projesi Antalya'nın Kepez ilçesinde yer alıyor. Santral Mahallesinde yer alan kentsel dönüşüm projesi lansman döneminde 20 binin üzerinde talep toplayarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Proje kapsamında lansman dönemine özel olarak 2019 senesinde teslim edilecek olan bin konut satışa sunulurken satıştaki konutlara 9 farklı ülke ve 69 farklı ilden 20 binin üzerinde konut başvurusu geldi. Projeyi bu kadar öne çıkaran özelliği ise konut projesinin gerçekleştirildiği Kepez ilçesinde konut amortisman süresinin 13 yıl gibi son derece düşük olması. Bu nedenle oturmak için konut arayanların yanı sıra yatırımlık konut projesi arayan kişilerde Sur Yapı Antalya projesi için alımda bulunmayı tercih ediyorlar.

Sur Yapı Antalya Projesi Türkiye'nin En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Olacak

Sur Yapı Antalya Projesi Fiyatları Ne Kadar?

İçerisinde metrosunun dahi bulunduğu proje yoğun ilgi görürken projede şu anda lansman öncesi satış fiyatları uygulanıyor. Tamamlandığında 70 bin kişinin yaşamaya başlayacağı Sur Yapı Antalya konut projesi kapsamında şu anda projenin ilk etabı olan Turkuaz etabı için satış başvuruları alınıyor. Projede yer alan konutlar 1+1 daire, 2+1 daire ve 3+1 daire olarak üretilecek. Projede satılacak olan 1+1 daireler 47 metrekare, 2+1 daireler 78,5 metrekare ve 3+1 daireler 118,5 metrekareden oluşacak. Sur Yapı Antalya Turkuaz etabı için;

Sur Yapı Antalya Turkuaz etabı 1+1 daire fiyatları 107 bin liradan başlayan fiyatlarla,

Sur Yapı Antalya Turkuaz etabı 2+1 daire fiyatları 217 bin liradan başlayan fiyatlarla,

Sur Yapı Antalya Turkuaz etabı 3+1 daire fiyatları 317 bin liradan başlayan fiyatlarla satışlar gerçekleştirilecek.

Sur Yapı Antalya Projesi Türkiye'nin En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Olacak

Sur Yapı Antalya Projesi Ne Zaman Bitecek?

Toplam 6 bin 417 adet konutun üretileceği proje kademeli olarak üretilecek. Üretilecek konutlar etaplar halinde üretilecek hak sahiplerine teslim edilecek. Projede yer alan ilk 1.105 adet konut Turkuaz etabı olarak satışa sunulacak ve 2019 yılında tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilecek. Kaynak: emlak365