Konut Üretimi Azalmıştı, ANT Yapı'dan İstanbul'a Yeni Proje Müjdesi Geldi

ANT Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, Türkiye'de konut azalışı sürerken İstanbul için yeni projeler hazırladıklarını duyurdu.

Konut Üretimi Azalmıştı, ANT Yapı'dan İstanbul'a Yeni Proje Müjdesi Geldi

ANT Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, 2022 yılında gayrimenkul sektörünün geleceğine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

2022 yılında sektörde yeni kavramlar ve yeni iş kolları oluşacağı beklentisinde olduklarını dile getire Okay, 2021 yılının son aylarında döviz kuruna bağlı olarak yaşanan fiyatartışlarının sektörleri olumsuz etkileyişinin yeni yıl için de risk oluşturduğunu belirtti.

'' DÜNYADA YÜKSEK KALİTELİ İŞLERE İMZA ATTIK ''

Ant Yapı olarak Türkiye'deki projelerin yanı sıra İngiltere, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde de kaliteli işlere imza attıklarının altını çizen Okay, 2021 yılında Bodrum'da Radisson Hotel'in prebodrum radisson collectionmium markası olan Radisson Collection'ı hizmete aldıklarını belirtirken bu otelin Türkiye'nin ilk Collection marka oteli olduğunu vurguladı.

Engineering News Record'un '' Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhitleri '' listesinde 2021 yılında 57'nci, Türkiye'de ise 3'üncü sırada olan Ant Yapı başarısını hem yurt içinde hem de yurt dışında sürdürüyor.

'' PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRMEYİ HEDEFLİYORUZ ''

ANT Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, gelecek yılda yurt içi ve yurt dışındaki projeleri taahhüt ettikleri sürelerde teslim etmek için çalışmalarının devam ettiğini belirtirken Bodrum Anthaven projesinin yeni etaplarını ve İstanbul'da yeni projeleri hayata geçirmeyi hedeflediklerini aktardı.

Yurt içi projelerinin yanında yurt dışında hedeflerini her yıl yüzde 10 oranında artırdıklarını anımsatan Okay, 2022 yılında gayrimenkul sektöründen oldukça ümitli olduklarını söyledi.

SONRAKİ HABER