Metaverse Arsa Nereden, Nasıl Alınır, Sanal Arazi Fiyatları 200 Kat Artacak Mı?

Metaverse arsa fiyatları için çılgın tahmin geldi, vatandaş yatırım için araştırmalara başladı. 16 ayda fiyatının 200 katına çıkacağı iddia edilen Metaverse arsa nasıl alınır, satın al alma mantıklımı

Emlak Haberleri 19.12.2021 - 09:40 19.12.2021 - 09:40 Gülcan Özer

Bitcoin'den sonra dünyayı saran Metaverse arsa çılgınlığı katlanarak büyüyor. Özellikle de Metaverse arazi fiyatları için yaşanan baş döndürücü yükseliş ve 16 ayda fiyatının 200 kat artacağı iddiaları vatandaşı heyecanlandırıyor. Daha önce Bitcoin trenini kaçıran vatandaşlar bu sefer yatırım fırsatını kaçırmamak için araştırmalara başlamış durumda. 

İnternetin yerini alması için kuruluna Metaverse yeni bir dünya olarak sunulurken bu dünyada yer alan dijital, sanal arsalar büyük ilgi görüyor. Metaverse arsa almak için ise öncelikle sanal arsa satışı yapan bir şirket bulmak gerekiyor. Peki, metaverse arsa nasıl alınır, metaverse almak mantıklı mı, fiyatları ne kadar, kaç TL?

METAVERSE ARSA SATIN ALMAK MANTIKLI MI, SANAL ARAZİ FİYATLARI ARTACAK MI, KAÇ TL?

Sanal bir emlak şirketinin sahibi tarafından yapılan fiyat tahmini dünyayı salladı. Metaverse arsa fiyatları için önümüzdeki 16 aylık dönem içinde 200 kat artış beklediğini belirten Blockchain kurucularından Michael Gord, "Reklam alanı yerine, o alanın sahipliğini gerçekten satın alabilseydiniz ve Facebook veya dünyadaki gerçekten baskın ağlar olmaya devam edecek web sitelerinden gayrimenkul satın alabilseydiniz bu paha biçilemez olurdu" diyerek büyük bir çıkışa imza attı. 

Metaverse’deki potansiyelin 16 ayda 200x olduğunu iddia eden Gord'un açıklamalarından sonra sadece geride bıraktığımız hafta içerisinde sandbox (SAND), CryptoVoxels ve Somnium Space dahil olmak üzere NFT'ler olarak 100 milyon dolardan fazla metaverse arsa satışı yapıldığı belirtiliyor. Level 1 den Level 21 e kadar sanal dünya üzerinde arsalar oluştulurken arsa fiyatları da bu seviyelere göre belirleniyor. 

metaverse arsa fiyatı

METAVERSE ARSA ALMAK İSTİYORUM DİYENLER İÇİN METAVERSE DEN NASIL SANAL ARAZİ ALINIR?

Sanal arazi yatırımı yapmak isteyen kişiler Blocktopia jetonu olan blok coin üzerinden sanal arazi alımı yapabilmektedir. Metaverse arsa almak için ilk olarak Level seçimi yapılmakta, ardından ödeme yapılarak sanal arsa satın almak için işlem gerçekleştirilmektedir. Metaverse arsa fiyatları seçilen ekosisteme göre belirlenmekte olup gerçek dünyada olduğu gibi sanal arsa fiyatları da merkeze, ulaşım araçlarına, alışveriş merkezlerine olan yakınlıklarına göre fiyatlandırılmaktadır. 

NOT: Burada yer alan bilgiler araştırmalara dayanmakta olup emlak365.com tarafından yatırım tavsiyesi verilmemiştir, burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım yapılamaz. Emlak365.com sitesinin bir sorumluluğu yoktur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@