Metrekare Fiyat Listesiyle Hazine Tarım Arazisi Satışları! m2 En Ucuz Şehirler

Hazineye ait tarım arazilerinin satışları için yeni ihaleler kamuoyuna duyuruldu. Farklı özelliklerde tarım arazisi ve bahçe niteliğinde olan arazilerin satışları için m2 fiyatları da belli oldu.

Emlak Haberleri 20.10.2021 - 09:04 20.10.2021 - 09:04 Mustafa KARAGÖZ

Tarım arazisi, bağ, bahçe satışları için çok sayıda şehirden ilanlar geldi. Genel olarak ortak açıklama olan tarım arazisi niteliği ile satışa çıkarılan arazilerin bazıları bağ, bağçe, fidanlık, zeytinlik gibi özel sıfatlarla satılacaklar. Tarım arazisi almak isteyenler için güncel satış duyuruları Emlak365'te. 

TARIM ARAZİSİ SATIŞI İÇİN İHALE DUYURULARI 20 EKİM - 31 EKİM

Tarım arazisi için çok kısa süre önce yayımlanan son 5 6 kurumun ilanına bakıldığında satışlar için Milli Emlak Müdürlüklerinin, SGK İl Müdürlüklerinin, Karayolları Genel Müdürlüğü, Valilik ve DSİ Bölge Müdürlüklerinin olduğu görülüyor. 

Aşağıda tablo halinde tüm tarım arazisi satış ilanı yayımlayan kurumların ve satışı yapılacak olan arazilerin hangi şehirlerde olduğunu gösterir listeyi sizlerle paylaştık. Tabloda yer alan bilgiler; arazi satışı için ilana çıkan kurumu, satışı yapılacak olan arazi için kısa açıklama, bulunduğu şehir olarak aktarılır. 

Güncel Tarım Arazisi Satışları Tüm İlanlar

Emlak365.com olarak çok sayıda kurum tarafından ilan edilen ve başvuru süreci halen devam tarım arazisi satış ilanları aşağıda liste halinde aktardık. Şuana kadar yayımlanan tüm duuyurular aşağıda yer almaktadır. 

1. Grup Tarım Arazisi Satış İlanları

m2 fiyatıyla tarım arazisi satışları ekim 31 20 (3)m2 fiyatıyla tarım arazisi satışları ekim 31 20 (2)m2 fiyatıyla tarım arazisi satışları ekim 31 20 (1)

2. Grup Tarım Arazisi Satış İlanları

m2 fiyatıyla tarım arazisi satışları ekim 31 20 (6)m2 fiyatıyla tarım arazisi satışları ekim 31 20 (5)m2 fiyatıyla tarım arazisi satışları ekim 31 20 (4)

3. Grup Tarım Arazisi Satış İlanları

m2 fiyatıyla tarım arazisi satışları ekim 31 20 (9)m2 fiyatıyla tarım arazisi satışları ekim 31 20 (8)m2 fiyatıyla tarım arazisi satışları ekim 31 20 (7)

TARIM ARAZİSİ SATIŞ İLANLARINDA METREKARE FİYATLARI NE KADAR?

Tarım arazisi satış ilanlarında metrekare satış fiyatları sabit değildir. M2 fiyatları her kurum tarafından satışa çıkarılan her arazisi için ayrı ayrı belirlenir. Arazinin bulunduğu konum, üzerinde yetişen ürünler, büyüklüğü, kullanım durumu gibi çok sayıda etmen satış m2 fiyatları için ayrı bir etmen olur. Ancak tarım arazisi almak isteyenler için bazı şehirler için ilan edilen metrekare fiyatlarını paylaşıyoruz. 

Samsun Tarım Arazisi Satış İlanları

tarım arazisi satış ilanı 20 31 ekim samsun

Artvin Tarım Arazisi Satış İlanları

tarım arazisi satış ilanı 20 31 ekim artvin

Amasya Tarım Arazisi Satış İlanları

tarım arazisi satış ilanı 20 31 ekim amasya

Muğla Tarım Arazisi Satış İlanları

tarım arazisi satış ilanı 20 31 ekim muğla

Antalya Tarım Arazisi Satış İlanları

tarım arazisi satış ilanı 20 31 ekim antalya

Osmaniye Tarım Arazisi Satış İlanları

tarım arazisi satış ilanı 20 31 ekim osmaniye

Yukarıda tablolarda görüşdüğü gibi tarım arazisi satış ilanları için fiyatlar çok değişkenlik göstermektedir. Her il için hatta her arsa için fiyatlar tek tek incelenmeli. 

İHALE SATIŞ DUYURULARINA NASIL ULAŞIRIM?

Kurumların satış duyurularının bazılarını yukarıda aktardık. Ancak ilanların tamamına ulaşmak için ihale düzenleyen kurumların web sitelerine gidebilir. Tüm ilanları bir arada incelemek isteyenler ise Basın İlan Kurumu'nun web sitesini izyaret edebilirler. 

İhale başvurusunda bulunacak olanlar da başvurularını yine doğrudan kuruma yapacaklar. Başvurular şartnamenin kurumdan alınması ve evrak teslimi ile tamamlanacak.

ÖZEL HABER - EMLAK365.COM

Gelişmelerden Haberdar Olun

@