Miami'de Ev Almak İsteyenler İçin Türk Projesi "Okan Tower Miami"

Amerika'da ev satın almak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri şehirlerin başında yer alan Miami, Okan Tower Miami projesi ile yeniden gündemde.

Konut Projeleri 08.07.2018 - 19:00 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Amerika'da ev satın almak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri şehirlerin başında yer alan Miami, Okan Tower Miami projesi ile yeniden gündemde.

300 milyon dolarlık dev bir yatırım ile hayata geçirilecek olan Okan Tower Miami konut projesi aynı zamanda Amerika'da konut yatırımı yapmak isteyen Türkler için de büyük bir fırsat sunuyor. Toplamda 70 kattan oluşacak olan projenin içerisinde Hilton Otel'de bulunacak. Proje Condo-hotel modeli ile hayata geçirilecek. Yani konut satın alan kişiler konutlarını kullanmadıkları dönemde otele kiraya vererek aynı zamanda düzenli kira geliri elde etme fırsatı yakalayacak. Projenin 4 katı ofislere ayrılırken toplamda 389 ünite üretilecek. Okan Tower Miami Fiyatları Ne Kadar?Okan Grup Amerika CEO su Kasim Badak “Miami gayrimenkul yatırımı açısından hızla gelişen bir bölge. Hem Türkiye’den hem de diğer ülkelerden ciddi ilgi görüyoruz. Projemizde metrekare fiyatları 6 bin dolar ila 10 bin dolar arasında değişiyor. Proje satışlarında hedef kitlemiz Türkiye, Latin Amerika, Rusya, Brezilya ve ABD’den oluşuyor” dedi. Miami Satılık Rezidans Pazarı Her Geçen Gün Büyüyor!GFC PRIME LLC şirketinin kurucusu Gökhan Yüzbaşıoğlu “ABD konut piyasası son dönemin en hareketli dönemlerini yaşıyor. Özellikle Miami, yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Miami de yükselen şehir hayatı var. Genç ve orta yaşlılar Downtown, Midtown ve Edgewater bölgesinde yapışlan lüks rezidanslara yöneliyorlar.Yapımı devam eden Innovation Towers içinde; Facebook, Google, Yahoo, Airbnb ve Uber gibi büyük firmaların ofislerinin olması bu bölgeleri canlandırdı. İnsanlar South Beach’e zorunlu olmadıkça gitmiyorlar. North Miami Beach veya Mid Beach daha çok trafik çekmeye başladı” dedi.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@