Milli Emlak Müdürlüğü İlana Çıktı! m2 Fiyatları Sudan Ucuz Evladiyelik Ömürlük Arsa Satışları

Türkiye'nin birçok kentinde arsa satışları için yeni duyurular yayımlandı. m2 fiyatları üzerinden yayımlanan duyurularda çok uygun fiyatlara arsa yatırımı yapmak mümkün. Son duyurular ve il il liste.

Emlak Haberleri 29.01.2022 - 09:39 29.01.2022 - 09:40 Mustafa Karagöz

Şubat 2021 dönemi arsa yatırımı yapmak isteyenler için büyük fırsatlar sunuyor. Milli Emlak Müdürlükleri, kurumların alt birimleri ve belediye başkanlıkları kendilerine ait arsaları satışa çıkarıyorlar. Bu satışlar m2 üzerinden yapılmakta olup uygun fiyatlarla arsa sahibi olma fırsatı sunuyor. 

HANGİ ŞEHİRLERDE KAMU ARSASI SATIŞI İÇİN İLAN VAR? ŞUBAT 2021 DÖNEMİ

Yeni ay öncesinde kurumların yeni listeleri güncellendi. Birçok şehir için arsa veya arazi satış ilanı bulunuyor. Son yayımlanan duyurulara göre kurumların arsa ve arazi satışı yapacakları şehirlere dair duyurular. 

Listede yer alan son duyurularda Muğla, Elazığ, Yalova, Denizli, Bolu, Kütahya Konya, İstanbul, Sakarya, Kayseri, Hatay, Yozgat, Ankara, Samsun, Balıkesir, Manisa gibi şehirler bulunuyır. Ancak bu listedeki şehirlerin dışında da birçok ilde arsa satışı yapılacak. Vatandaşlar kendi il ilçe belediyelerin duyurular bölümüne, milli emlak müdürlüğünün web sayfasına ve basın ilan kurumu resmi ilan portalı sayfasınıziyaret ederbilirler. 

KURUMLARDAN ARSA NASIL ALINIR?

Arsa yatırımı yapmak isteyenler için kurumların satış ilanları ihale ile gerçekleşir. Parası olanları yada krediyle arsa yatırımı yapacaklar, kurumların ihalelerine katılacaklar. Bunun için kurumların ilanlarını takip edecek olan istekliler kendi isteklerine uygun bir satış geldiğinde önce kuruma ihale başvurusu yapacaklar. 

İhale başvurularının tamamlayanlar ihale gün ve saatinde açık artırmaya katılacaklar. Ardından tekliflerini sunacaklar. En yüksek teklifi veren arsayı almaya hak kazanacak. Daha sonra kurumla ile vatandaş arasında alım satım işlemleri tamamlanacak. 

ARSA SATIŞLARINDA M2 FİYATLARI?

Arsa satışlarında her kurum kendi m2 fiyatını yayımlar. Ancak birçok kurum piyasanın çok altında rakamlara arsa veya imarsız arazi satış imkanı sunar. 

Elazığ Arsa Satışı

elazığ ars satışı 29 ocak

Yalova Arsa Satışı

yalova arsa satışı

Denizli Arsa Satışı

denizli arsa satışı

Arsa satışları için yayımlanan tüm listeye ( İlan gov tr) adresinden ulaşabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden kendi şehrinizde satışa çıkarılan kamu arazileri ile lojman satışlarını da inceleyebilirsiniz. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@