Milli Emlak ve Belediyelerden Satılık Kupon Arsa İlanları! Arsa Yatırımı Yapmak İsteyenler Dikkat

Belediyelerden satılık arsa ilanları ve Milli Emlak arsa ihalesi ilanları 27 Ekim 2021 tarihli Resmi Gazete ile yayımlandı. Arsa ihalesi ilanları detayları haberimizde...

Emlak Haberleri 27.10.2021 - 08:28 27.10.2021 - 08:28 Gülcan Özer

Belediyelerin satılık arsa ilanları 27 Ekim 2021 tarihli Resmi Gazete ile yayımlandı. Samsun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Kızılırmak Emlak Müdürlüğü, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Karabük Belediye Başkanlığı, Erzurum Palandöken Belediyesi ve Kütahya Belediyesi ayrı ayrı arsa satış duyurusu yayımladı. 

Çok sayıda arsa satışa çıkarılırken belediyeler koronavirüs salgını nedeni ile azalan gelirlerinin bütçede yarattığı dengesizleri ve oluşturduğu açıkları kapatmak adına taşınmaz satışlarına hız vermişti. Belediyelerin birbirinden değerli arsaları ihale yöntemi ile satışa sunulurken her bir ihale ilanı Resmi Gazete ile yayımlanıyor ve kamuoyuna duyuruluyor. 

SAMSUN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ MİLLİ EMLAK DAİRESİ KIZILIRMAK EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ SATILIK ARSA İHALESİ İLANI! 

Samsun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Kızılırmak Emlak Müdürlüğünden yayımlanan ilan kapsamında Samsun Atakum İncesu sınırları içerisinde yer alan arsanın satılacağı duyuruldu. Arsa için satış ihalesi, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile 11 Kasım 2021 tarihinde saat 10:00 itibari ile  Kale Mah. Sahil Cad. No: 35 İlkadım / SAMSUN adresinde bulunan Samsun Defterdarlığı ve Milli Emlak Dairesi Başkanlığınca müştereken kullanılan hizmet binasının 4. katı olan Milli Emlak Dairesi Başkanlık Makam katındaki ihale salonunda toplanacak komisyon tarafından yapılacak. 

samsun milli emlak müdürlüğü satılık arsa ilanı

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ARSA SATIŞ İHALESİ NE ZAMAN?

Mülkiyeti Gaziantep Büyükşehir Belediyesine ait, Tapunun Şahinbey İlçesi K.Kızılhisar Mahallesinde bulunan 739,77 M2 büyüklüğe sahip olan arsa için satış ihalesi ilanı yayımlandı. 

gaziantep büyükşahir belediyesi arsa satış ihalesi

KARABÜK BELEDİYESİ ARSA SATIŞ İHALESİ İLANI YAYIMLANDI! 

Karabük ili sınırlarında yer alan Belediyenin mülkiyetindeki 1033 ada 58 parsel sayılı Taşınmazların Arsa Satışı Karşılığı Hasılat Paylaşımı Yöntemiyle Satılması” işi ihalesi, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a maddesine göre "Kapalı Teklif Usulü" ile yapılacak. Konut alanı imarlı arsa için belirlenen muhammen bedel ise 39 milyon 500 bin TL oldu. 

karabük belediyesi arsa satış ihalesi

ERZURUM PALANDÖKEN BELEDİYESİ SATILIK ARSA İHALESİ İLANI! 

Palandöken Belediyesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 17, 35/a ve 40(Ek fıkra 25/1/2007-5577/1Md.) kapalı teklif usulü ile usulü ile taksitli olarak arsa satışı yapacağını açıkladı. 

erzurum belediyesi arsa satış ihalesi

KÜTAHYA BELEDİYESİ SATILIK ARSA İHALESİ NE ZAMAN, HANGİ TARİHTE?

kütahya belediyesi arsa satış ihalesi

2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a maddesi gereği Kapalı Teklif Usulü ile yapılacak olan arsa satış ihalesi 9 Kasım 2021 Salı günü tabloda yer alan saatlerde yapılacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@