Müjde Ar Yeğenine Düğün Hediyesi Olarak 3.5 Milyon Liralık Ev Aldı!

Müjde Ar evlilik hazırlıkları yapan yeğenine düğün hediyesi olarak süper lüks bir daire satın aldı. Detaylar haberimizde!

EMLAK MAGAZİN 30.05.2019 - 21:30 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Müjde Ar evlilik hazırlıkları yapan yeğenine düğün hediyesi olarak süper lüks bir daire satın aldı. Detaylar haberimizde!

Müjde Ar'ın yeğeni Söz evlilik hazırlıklarına başladı. Müjde Ar'ın kız kardeşi olan Mehtap Ar'ın oğlu olan Söz'e olan düşkünlüğü bir kere daha ortaya çıktı. Doğum Günü Hediyesi Olarak 300 Bin Dolarlık Ev Almıştı Daha öncede yeğenine doğum günü hediyesi olarak lüks bir ev alan Müjde Ar yine kesenin ağzını açtı. 2 sene önce yeğenine doğum günü hediyesi olarak 300 bin dolarlık ev satın alan Müjde Ar bu sefer de düğün hazırlığı yapan yeğenine 3.5 milyon lira ödeyerek süper lüks bir daire satın aldı. Önümüzdeki günlerde nikah masasına oturmaya hazırlanan Söz Ar'a bu sefer teyzesi Müjde Ar 3.5 milyon lira ödeyerek ev satın aldı. Evin Gayrettepe'de olduğu öğrenilirken Söz Ar ile eşinin evlendikten sonra bu evde oturmaya karar verdikleri iddia edildi. Milliyet Gazetesi tarafından yapılan habere göre yeğeninin yurt dışındaki eğitim harcamalarını da üstlenen Müjde Ar şimdi de satın aldığı evin dekorasyonu ve beyaz eşya alışverişini üstlendiği bu harcamaları da yapacağı belirtiliyor. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@