Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy Projeleri Yüzde 20 İndirimle Satışta

Cathay Grup ve Neba tarafından hayata geçirilen konut projeleri arasında yer alan Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy konut projeleri yüzde 20 indirim kampanyası düzenleyen konut projeleri arasına dahil edildi.

İstanbul Konut Projeleri 21.05.2018 - 21:00 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

Cathay Grup ve Neba tarafından hayata geçirilen konut projeleri arasında yer alan Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy konut projeleri yüzde 20 indirim kampanyası düzenleyen konut projeleri arasına dahil edildi.

Düzenlenen kampanya kapsamında konut fiyatlarına yüzde 20 indirim yapılırken yine konut peşinat tutarı da kampanyaya özel olarak yüzde 5 seviyesine çekildi. Nivo İstanbul Nerede?Yüzde 20 indirim kampanyası düzenlenen projeler arasında yer alan Nivo İstanbul konut projesi İstanbul'un Kağıthane ilçesinde yer alıyor. Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan konut projesi Kuzey Marmara Otoyoluna kolay bağlantı sağlarken yakın zamanda hizmete girmesi beklenen 4. metro hattına da komşu bulunuyor. Fatih metro istasyonunun hemen dibinde yer alan proje lokasyon açısından eşsiz bir konuma sahip bulunuyor.Nivo İstanbul Fiyat ve Teslimat Tarihi Toplam 1.195 adet konut ve ticari ünitelerin yer aldığı projede satışa sunulan konutların fiyatları 482 bin liradan başlıyor. Düzenlenen kampanyaya özel olarak konut fiyatlarına yüzde 20 indirim yapılıyor. 2016 yılının Temmuz ayında başlayan inşaatın bu senenin sonuna doğru tamamlanması bekleniyor. Yani Nivo İstanbul projesi teslimat tarihi Aralık 2018 olarak açıklanmış durumda.Nivo Ataköy Ev Fiyatları Bahçelievler ve Bakırköy'ün kesişme noktasında yer alan Nivo Ataköy konut projesi adından da anlaşılacağı üzere İstanbul'da Ataköy'de yer alıyor. Aralık 2018 teslim konut projeleri arasında yer alan projede 314 adet daire üretilirken üretilen dairelerin satış fiyatları 710 bin liradan başlıyor. Ancak şimdi düzenlenen konutta indirim kampanyası kapsamında Haziran ayının sonuna kadar geçerli olmak üzere konut fiyatlarına yüzde 20 indirim yapılıyor.Emlak haberleri, TOKİ satış duyuruları, konut projeleri, kentsel dönüşüm, konut kredisi ve ekonomi haberleri için emlak365.com sitemizi takip edebilir, mobil uygulamalarımızı indirerek anlık bildirimlerle haberlerimizi daha kolay takip edebilirsiniz.Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ


Gelişmelerden Haberdar Olun

@