Prefabrik Çiftlik Evi 120.000 Liraya Satılık 2 Oda Bir Salon 80 m2

Prefabrik evleri ilgi görmeye devam ediyor. Bu dönemde ev almak isteyenler için firmalar dolar kuru yükselmiş olsa da eski fiyatlardan konut satışları yapacaklarını ilan ediyorlar.

Emlak Haberleri 14.12.2021 - 10:26 14.12.2021 - 10:27 Mustafa Karagöz

Konut satışları için ilanda olan duyurulara bakıldığında çok fazla özel seçenek sunduluğu görülüyor. Dolar kuru zammını fiyatlara yansıtmayanların evleri büyük ilgi görüyor. Bu kapsamda Hepsi Emlak sitesinde yer alan bazı duyuruları sizlerle paylaşıyoruz. 

120.000 TL'YE 80 M2 PREFABRİK EV 2 ODA BİR SALON

Prefabrik ev satışlarına olan ilgi pandemi sürecinde çok yükseldi. Fiyatların daha uygun olması ve kolay montaj ile düşük maliyetler müşterilerin büyük ilgi göstermesine neden oldu. Bu dönemde ev almak isteyenler için sunulan fırsatlar birçok vatandaş tarafından değerlendirildi. Bunun yanında yeni fırsatlarda gelmeye devam ediyor. 

Prefabrik ev almak isteyenler için ilan edilen bazı duyurular özel ilgi görüyor. Çeşitli emlak satış sitelerinde yer alan bu duyurulardan bazılarını ise haberimizde derledik. 

Ev almak isteyenler için Hürriyet'e bağlı olan Hepsi Emlak sitesinde çeşitli ilanlar yer alıyor. Bu ilanlardan birinde ise 120.000 TL'ye 80 metrekare büyüklüğünde 2 oda bir salon sıfır prefabrik ev satılacağı ilan edildi. Ayrıca bu ev dışında sitede çok sayıda farklı özellikle konut satışı yapılacağı duyuruldu. İşte duyurulardan bazıları ve haberimizde yer verdiğimiz prefabrik ev satış duyurusu. 

hepsi emlak prefabrik ev

Prefabrik ev fiyatları artacak mı?

Prefabrik ev almak isteyenler için fiyatlar çeşitli etmenlere göre belirleniyor. Oncak birçok üründe olduğu gibi prefabrik ev alım satımlarında da dolar kuru önemli bir faktör. Dolar kurunda yaşanabilecek bir artış prefabrik evlerin fiyatlarının artmasına neden olabilir. Prefabrik ev alımlarında ayrıca müşterilerin tercih edecekleri görünüm, malzeme ve büyüklük fiyatların değişmesine neden olacak. Öyle ki tek katlı ev ile iki katlı prefabrik ev arasında çok büyük fiyat farkı var.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@