Sea Life Çınarcık Projesine PropertyTR Firması Çözüm Ortağı Oldu

FSM Yapının, Yalova – Çınarcık beldesinde yürüttüğü Sea Life Çınarcık projesinde, yurt dışı çözüm ortağı olarak PropertyTR firmasıyla anlaşma imzalandı.

KONUT PROJELERİ 11.09.2017 - 14:56 15.07.2021 - 00:22 Emlak 365

FSM Yapının, Yalova – Çınarcık beldesinde yürüttüğü Sea Life Çınarcık projesinde, yurt dışı çözüm ortağı olarak PropertyTR firmasıyla anlaşma imzalandı.

FSM Yapı, Yalova – Çınarcık beldesinde yürüttüğü Sea Life Çınarcık projesine, PropertyTR firması çözüm ortağı oldu.

Anlaşma İmzalandı

1985 yılında inşaat hayatına başlayan ve bugüne kadar birçok başarılı projelere imza atan FSM Yapı, Yalova – Çınarcık beldesinde yürüttüğü Sea Life Çınarcık projesinin yurt dışı çözüm ortağı olarak PropertyTR firmasıyla anlaşma imzaladı.

Deniz Manzaralı Daireler

70 adet bağımsız bölümden oluşan Sea Life Çınarcık projesi, en güzel plajlara yürüme mesafesinde yer alıyor.
Denizin ormanla bir araya geldiği ve bütün dairelerden denizi net olarak görüldüğü Sea Life Çınarcık projesi 1+1 şeklinde, 2+1 şeklinde ve 3+1 şeklinde farklı daire seçenekleri sunuluyor.

Yatırımcı ve oturumcularına hem yeşilin hem de denizin maviliğini sunan bu proje de bütün olanaklar en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş. Çocuk parklarından, bay-bayan ayrı kapalı havuzlara, spor salonundan güneşlenme teraslarına kadar bir çok olanak sunuluyor.

Kısa Süreli Ulaşım

Projeye yürüme mesafesinde olan Mavi Marmara ve Turyol deniz otobüsleri ile sadece 45’da İstanbul’a ulaşım imkanı sunan bu muazzam projenin önünde ayrıca diğer toplu taşıma araçları ile beraber Yalova merkeze kısa bir sürede ulaşmak mümkün.

Yabancı Yatırımcıların İlgisini Çekiyor

Yerli ve yabancı yatırımcıların oldukça ilgisini çeken projeye yurtdışından talebin yüksek olmasından dolayı uzun yıllardır sektöre hizmet veren PROPERTYTR firması ile anlaştıklarını belirten Hakkı Soyer, uzun bir birlikteliğe başladıklarını ve bundan sonra devam edecek olan projelerde de beraber çalışacaklarının altını çizdi.

PROPERTYTR şirketinin pazarlama ve satış sorumlusu Yusuf Boz ise Yalova’ya yoğun bir talep aldıklarını ve Sea Life Çınarcık ile beraber yatırımcı ve oturumcuların en doğru projeyi sunacak olmaktan dolayı mutluluklarını dile getirdi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@