Semt Güngören ile İstanbul'a Yeni Bir Soluk Geliyor! Üstelik Hastanelere Yürüme Mesafesinde!

İstanbul Güngören ilçesinde hayata geçirilen Semt Güngören projesi ile İstanbul'a yeni bir soluk geliyor. Hastane, üniversite ve AVM'lere yürüme mesafesindeki projenin ayrıntıları haberimizde.

Semt Güngören ile İstanbul'a Yeni Bir Soluk Geliyor! Üstelik Hastanelere Yürüme Mesafesinde!

Güngören Belediyesi, Semt Güngören projesi kapsamında yer alan 96 konut ve 9 dükkanı satışa çıkardı. Semt Güngören projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konutlar bulunuyor.

Proje bünyesindeki konutların fiyatları en düşük 1 milyon 199 bin 600 TL, en yüksek ise 3 milyon 287 bin 200 TL olarak belirlendi. Konutlar metrekare ve oda sayılarına göre farklı fiyatlandırılıyor. 1+1 konutlar 62 metrekare, 2+1 konutlar 90 metrekare, 3+1 konutlar 127 metrekare, 4+1 konutlar ise 164 metrekare alana sahip.

Projede aynı zamanda dükkânlarda yer alıyor. Yüksek fiyat getirisine sahip dükkânların alanı en az 80.16 metrekare olurken, 1.548,43 metrekareye kadar çıkıyor. İnşaası yakın zamanda başlayan Semt Güngören projesi, farklı mimarisi ve konforlu yaşam alanıyla ilgi topluyor.

Semt Güngören projesi 2 bin metrekarelik yeşil alana sahip olmasının yanı sıra içerisinde sosyal tesis, çocuk oyun alanıi yürüyüş parkuru, havuz, otopark ve depo imkanlarıyla tam 6 in 400 metrekarelik alanda inşa ediliyor.

Projenin göz dolduran mimarisi ve sosyal alanları dışında ulaşım kolaylığı sunması da dikkat çekiyor. Proje, Üçyüzlü metrosuna 1,1 km, metrobüse ve D100 Karayoluna 3 km, Marmamaray'a 7 km ve İstanbul Havalimanı'na 42 km uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca alana 500 km uzaklıkta bir millet bahçesi yer alırken; Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesine 450 metre, Yıldız Teknik Üniversitesi'ne 700 metre ve AVM'lere 2 km uzaklıkta konumlanıyor.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra Semt Güngören'de doğum günü kutlaması, toplantı, nişan vb. etkinliklerin düzenlenebileceği 450 metrekarelik bir sosyal tesis de yer alıyor.

SONRAKİ HABER