Shakira Miami'de Bulunan Rezidansını 11 Milyon Dolara Satışa Çıkardı!

Pike ile örnek bir evliliğe imza atan Shakira Miami'de yer alan muhteşem güzelliğe sahip olan rezidansını satışa çıkardı.

Emlak Magazin 08.11.2018 - 23:30 15.07.2021 - 00:19 Serhat Karaman

Pike ile örnek bir evliliğe imza atan Shakira Miami'de yer alan muhteşem güzelliğe sahip olan rezidansını satışa çıkardı. Detaylar haberimizde...

Kolombiyalı dünyaca ünlü şarkıcı Shakira Miami'de bulunan muhteşem güzelliğe sahip olan rezidansını satışa çıkarma kararı aldı. Lübnan asıllı yıldız evi için tam 11 milyon 648 bin dolar fiyat biçti. Modern rezidans tarzına sahip olan lüks rezidansın 6 yatak odası bulunuyor. Ünlülürle Komşu Olabilirsiniz!Lüks malikane 3140 North Bay Road Drive bölgesinde yer alıyor. Aynı bölgede Michael Bay, Matt Damon, Ricky Martin, Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez gibi dünyaca ünlü isimlerin evleri de bulunuyor. Yani Shakira ve eşi Pike'in malikanesini satın alan kişi tüm bu ünlü isimlerle komşu olma fırsatını da yakalamış olacak. Ünlü futbolcu evi için 11 milyon 648 bin dolar biçti. Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Gelişmelerden Haberdar Olun

@