Sıfır Ev Alacaklara Üçlü Fırsat! Teknik Yapı Bankasız, Kefilsiz, Faizsiz Taksitle Satılık Konut Projesini Açıkladı

Teknik Yapı seçili dairelerde ekstra indirim ve ödeme desteği sağladığı kampanyasını duyurdu. Bankasız, kefilsiz, sıfır faiz desteği ile 36 ay taksitle ev sahibi olma imkanı!

Konut Projeleri 15.10.2021 - 11:31 15.10.2021 - 11:31 Gülcan Özer

Bankaların konut kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye başlarken ev sahibi olmak isteyen kişilerde zorunlu olarak konut alımlarını ertelemek zorunda kalmıştı. Vatandaşın konut alımında frene basmasının üzerine inşaat firmaları da yeni kampanyalarını duyrumaya başladı. 

Müteahhitlerin kampanyalı konut satışları ev sahibi olmak isteyen kişiler tarafında yakından takip edilirken bu firmalardan biri de Teknik Yapı oldu. Teknik Yapı konut projesinden ev satın almak isteyen müşterilerine yönelik olarak sıfır faizle taksitle ev sahibi olma imkanı sundu. 

TEKNİK YAPI KONUT PROJESİ KAMPANYASI: FAİZ YOK, TAKSİT ÇOK! 

Teknik Yapı tarafından satışa sunulan konut projeleri için açıklanan yeni kampanya büyük yankı uyandırdı. Ev sahibi olmak isteyen ancak yükselen konut kredisi faiz oranları nedeni ile beklemede kalan kişilere hitap eden projede hem faizsiz taksitle ev  sahibi olma imkanı sunuldu hem de 36 ay vade ile ödeme fırsatı tanındı. 

teknik-yapı-kampanya

Teknik Yapı konut projeleri için geçerli olan kampanya da sıfır faizli, 36 ay vadeli, banka kredisiz, kefilsiz ev sahibi olma imkanının yanı sıra seçili dairelerde ekstra özel indirim fırsatı da sağlandı. Teknik Yapı satışı devam eden konut projeleri şu şekilde sıralandı;

Evora İzmir Konut Projesi

Residance İnn Deluxia Konut Projesi 

Yücel Park Konut Projesi 

Deluxia Park Business Konut Projesi 

Deluxia Park Residance Konut Projesi 

Evora Denizli Konut Projesi 

Suadiye Sahil Konut Projesi 

Cadde Projeleri 

Concord İstanbul Konut Projesi

Evora Denizli Konut Projesi 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@