Şok İddia! Topbaş Gitti, Kabataş Martı Projesi İptal Edildi

FETÖ iddiaları nedeni ile istifa etmek zorunda kalan Kadir Topbaş görevini bıraktığı anda devam eden projelerin akıbetleri merak konusu olmuştu.

Emlak Haberleri 04.09.2018 - 09:56 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

FETÖ iddiaları nedeni ile istifa etmek zorunda kalan Kadir Topbaş görevini bıraktığı anda devam eden projelerin akıbetleri merak konusu olmuştu.

Bazı projeler Kadir Topbaş istifa etmesine rağmen yeni yönetim tarafından sürdürülürken bazı projeler ise durdurulmuştu. Çalışmaların durdurulduğu projeler arasında yer alan İstanbul Kabataş Martı Projesi için şok edici bir iddia ortaya atıldı. Kabataş Martı projesi iptal edildi. Topbaş'ın Ustalık Eseri Olacaktı! Kadir Topbaş tarafından bir önceki seçim kampanyasında "ustalık eserim olacak" denilerek yoğun reklam kampanyası düzenlenen Kabataş Martı projesi iptal edildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkilileri tarafınhdan yapılan açıklama ile projenin iptal edildiği duyuruldu. Proje iptal edildiği için Kabataş Meydanı tamamlanacak olan peyzaj çalışmasının ardından tekrar halka açılacak. Projenin 2 yılın sonunda iptal edilmesi ve aradan geçen bu uzun süre zarfında reklam kampanya tanıtımları da dahil olmak üzere yüksek tutarlarda maliyete ulaşmasının ardından iptal edilmesi ise tepki çekti. Yapılan yüksek harcamalara rağmen projenin sonlandırılmadan sona erdirilecek olması tepki toplarken İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fındıklı Parkı tanıtım ofisi içerisinde yer alan yetkili kişinin sadece projenin iptal edildiğini söylediği ve detaylı bilgi vermediği öğrenildi. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@