Son Dakika! Bakan Murat Kurum "İmar Barışı Ödemesi İçin Ziraat Bankası Şubeleri Hafta Sonu Açık Olacak"

İmar barışı son ödeme tarihi 30 Haziran 2019 tarihinde sona eriyor. Bakan Murat Kurum TOKİ İstanbul çekilişi canlı yayını esnasında ödemeler için müjde verdi.

Kentsel Dönüşüm 26.06.2019 - 10:45 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

İmar barışı son ödeme tarihi 30 Haziran 2019 tarihinde sona eriyor. Bakan Murat Kurum TOKİ İstanbul çekilişi canlı yayını esnasında ödemeler için müjde verdi.

İstanbul Başakşehir Kayabaşı TOKİ konutları kura çekilişi törenine katılan Bakan Murat Kurum önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Murat Kurum imar barışı ödemeleri hakkında açıklamada bulundu ve Ziraat Bankası şubelerinin hafta sonu çalışacağını duyurdu. İmar Barışı Ödemeleri İçin Bankalar Hafta Sonu Açık Olacak Mı?İmar affı son ödeme tarihi 30 Haziran 2019 tarihi itibari ile sona erecek. Bakan Murat Kurum TOKİ Başakşehir Kayabaşı çekilişi töreninde yapmış olduğu konuşmasında Cumartesi ve Pazar gününe denk gelen son ödeme günleri için bankaların açık olacağını duyurdu. Ziraat Bankası şubeleri Cumartesi ve Pazar günü açık olacak ve imar barışı ödemeleri şubelerden kabul edilecek. Bakan Murat Kurum yapmış olduğu açıklamasında "İmar barışı son başvuru tarihi doldu, İmar başırnıdan 10 milyon 257 bin kişi başvuruda bulundu. Ödeme süresi 30 Haziran 2019 tarihinde sona erecek. Bu nedenle Ziraat Bankası şubeleri Cumartesi ve Pazar günleri açık olacak. Vatandaşlarımız ödemelerini yapabilsinler diye böyle bir düzenleme gittik. İmar barışı ödemeleri 30 Haziran 2019 tarihi itibari ile sona erecek" dedi. Kaçak Yapılar Yıkılacak Bakan Murat Kurum 31 Aralık 2017 tarihi itibari ile yapılan kaçak yapıların yanı sıra SİT alanları ve koruma alanlarına yapılan tüm yapıların yıkılacağını açıkladı.  Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@