Son Dakika! Emlak Katılım Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı Açıklandı!

Konut kredisi çekmek için Emlak Katılım Bankası tarafından açıklanacak olan oranları bekleyen kişiler için Emlak Katılım Bankası konut finansmanı kar payı oranı açıklandı. Detaylar haberimizde!

EMLAK HABERLERİ 27.09.2019 - 17:07 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

Konut kredisi çekmek için Emlak Katılım Bankası tarafından açıklanacak olan oranları bekleyen kişiler için Emlak Katılım Bankası konut finansmanı kar payı oranı açıklandı. Detaylar haberimizde!

Emlak Katılım Bankası internet sitesi üzerinden ilk defa finansman bölümü açıldı! Emlak Katılım Bankası Konut Finansmanı Oranı Ekranı Açıldı! Emlak Katılım Bankası tarafından büyük bir heyecanla beklenen konut finansmanı oranı internet sitesi üzerinden duyuruldu. Emlak Bankası internet sitesi üzerinden finansman hesaplama bölümünde konut finansmanı kar payı oranı yüzde 1.40 olarak güncellendi. Ancak konut finansmanı vadesi 60 ay ile sınırlandırıldı. Söz konusu sınırın genel bir uygulama mı olduğu yoksa internet sitesinde yaşanan bir sorundan mı kaynaklandığı anlaşılamadı. 

Emlak Katılım Bankası Konut Finansmanı Masrafları Kaç Lira?Bankanın hesaplama alanında 100 bin lira konut kredisi çekmek isteyen kişiler için finansman tahsis ücreti 525 lira, ipotek tesis bedeli 225 lira ve ekspertiz ücreti 790 lira olmak üzere toplam masraf 1.540 lira olarak yer aldı. Emlak Bankası Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılacak?Kredi kampanyası hakkında ki gelişmeler Pazartesi günü netleşecek. Söz konusu oranın internet sitesinde yer alan bir bilgi mi olduğu yoksa kesin uygulanacak olan oran mı olduğu da Pazartesi günü şubelerin açılması ile öğrenilecek. Ancak internet sitesinde daha önce böyle bir alanın bulunmaması ve ilk defa böyle bir oran bilgisinin yer alması da heyecan yarattı. Detayları takip etmek için;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@