Sultanahmet ve Ayasofya Camisi, Çin Seddi, Eyfel Kulesi Satışa Çıktı! İşte Metaverse Satış Fiyatları

Metaverse Group SuperWorld, dünyanın en ünlü yapıları ve bölgelerini satmaya başladı. Sanal arazi ve arsa almak isteyen kişilere Sultanahmet Camisi ve Ayasofya Camisini satın alma imkanı sunuldu!

Emlak Haberleri 13.01.2022 - 13:56 13.01.2022 - 13:56 Gülcan Özer

Facebook tarafından atılan adım sonrası adeta büyük bir çılgınlık haline gelen Metaverse evreni sanal arazi ve arsa satışlarına tüm hızı ile devam ediyor. Kripto paraların kan kaybetmeye başlaması ve pek çok ünlü markanın Metaverse evreninde yatırım yapmaya başlaması ile sanal arsa fiyatları katlanırken yeni satışa çıkan ilanlarda yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından yakından takip ediliyor. 

Metaverse Group SuperWorld tarafından yayımlanan ilanlar dünya çapında büyük yankı uyandırırken hem satışa sunulan yapıların isimleri hem de satış fiyatları dikkat çekti. Aralarında Türkiye'nin de yer aldığı çok sayıda ülkedeki en önemli tarihi yapıları ve bölgeleri satışa sunan platformda yer alan fiyatlar talebi arttırdı. 

SULTANAHMET VE AYASOFYA CAMİİ SATILIYOR! 

Yayımlanan ilanlar kapsamında Super World isimli sanal alışveriş mağazası üzerinden tarihi yapılar satışa sunuldu. Sözcü Gazetesi yazarlarından Yiğit Can Kaytmaz tarafından yapılan habere göre Central Park’tan Eyfel Kulesi’ne, Çin Seddi’nden Gize Piramitleri’ne, Sultan Ahmet Camiisinden Ayasofya Camii'ne kadar çok sayıda önemli yapı ve tarihi binalar kripto paralar ile satışa sunuldu. 

metaverse satış fiyatları

Uygulama ile uyumlu cüzdanı olan kişiler uygulama üzerinden Sultan Ahmet Camii için 0.1 Ethereum yani 334 dolar ödeyecekler. Ayasofya Camisi ise çok daha yüksek bir satış fiyatı olan 100 Ethereum bedelle satışa sunuldu. Eyfel Kulesi, Mısır Piramitleri gibi pek çok yapı satılırken en yüksek satış fiyatı ise Ayasofya için belirlenen 334 bin dolar olarak öne çıktı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@