Türkiye Finans 45 Bin Liraya 100 M2 Daire Satıyor! 0.69 Oranla 5 Bin TL Peşin, 498 TL Taksitle Ev Sahibi Olabilirsiniz

Türkiye Finans satılık gayrimenkuller ilanları yayımlandı. 9 bin liraya dükkan, 45 bin liraya apartman dairesi, 70 bin liraya arsa satışı 0.69 konut kredisi desteği ile yapılıyor!

Türkiye Finans 45 Bin Liraya 100 M2 Daire Satıyor! 0.69 Oranla 5 Bin TL Peşin, 498 TL Taksitle Ev Sahibi Olabilirsiniz

Bankaların ucuz konut satışı tüm hızı ile devam ediyor. Ev sahibi olmak yükselen konut fiyatları nedeni ile her geçen gün biraz daha zorlaşırken bu süreçte bankaların satışa sundukları ucuz konut ilanları büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Özellikle de normal koşullar altında satılan yüksek fiyatlı evlerden almaları imkansız hale gelen dar gelirli vatandaşlar icradan ve bankadan satılık evler için verilen ilanlara yoğun ilgi gösteriyor. Ucuz konut satan bankalar arasında yer alan Türkiye Finans diğer bankalardan farklı olarak bir de bu evler için piyasanın en ucuz konut kredisi desteğini sağlıyor.

TÜRKİYE FİNANS 0.69 ORANI İLE İKİNCİ EL KONUT SATIŞI YAPIYOR!

Katılım Bankaları arasında yer alan Türkiye Finans düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında sadece ucuz konut satışı yapmakla kalmıyor aynı zamanda şu anda bankalar arasında en düşük faizli konut finansmanı desteği de sağlıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası konut finansmanı oranı yüzde 0.69 olarak ilan edilirken diğer bankalar arasında şu anda bu oran en uygun yüzde 1,37 bandında yer alıyor. Yani hem ev alırken hem de konut kredisi çekerken çifte kazanç imkanına kavuşuyorsunuz.

türkiye-finans-konut-kredisi-hesaplama-tablosu

TÜRKİYE FİNANS KONUT SATIŞI KAMPANYASI: 4 BİN 500 TL PEŞİNAT, AYLIK 497,39 TL TAKSİTLE EV SAHİBİ OLMA İMKANI!

Türkiye Finans internet sitesi üzerinden şu anda satışa sunulan en düşük konut fiyatı 45 bin lira olarak açıklanmış durumda. Kanunen konut kredisi çekerek ev sahibi olmak isteyen kişilerin en az yüzde 10 oranında peşinat vermeleri gerekiyor. Bu durumda 4 bin 500 TL peşin veren kişiler kalan 40 bin 500 TL için konut kredisi çekebilecekler.

Türkiye Finans üzerinden yüzde 0,69 oranı ile konut finansmanı kullanan kişilerin aylık taksit ödemeleri 497,39 TL olarak gerçekleşecek. Yani aylık sadece 498 TL taksit ödeyerek satışa sunulan bu konutu satın alabileceksiniz.

türkiye-finans-satılık-apartman-dairesi-ilanı

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI SATILIK EV İLANLARI İÇİN NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye Finans Katılım Bankası internet sitesi üzerinden satışa sunulan arsa, tarla, bağ, bahçe, dükkan, depo, büro ve apartman dairesi gibi taşınmazlar için başvuru yapmak isteyenler Gayrimenkul İntengo üzerinden başvuru yapabiliyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası satılık taşınmaz ilanlarının yer aldığı resmi internet sitesi sayfasına ulaşmak için BURAYI TIKLAYINIZ....

türkiye-finans-satılık-dükkan-ilanıGelen sayfada belirlemiş olduğunuz ilanlar için yanında yer alan teklif ver butonuna basmanız ve sizden istenen yönergeleri yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

SONRAKİ HABER