Vade Farksız 6 Taksitle Tamamen Ahşap Üretim Bungalov Ev 64 Bin TL'ye Satışta!

Uygun arazisi olanlar bungalov ev yaptırmak için fiyat araştırması yapıyorlar. En uygun maliyetli bungalov evler kaç TL'ye yaptırılabilir? Bungalov ev taksitle yaptırılır mı?

Emlak Haberleri 09.04.2022 - 02:41 09.04.2022 - 02:41 Engin Uzunoğlu

Doğa ile iç içe yaşan son dönemlerde özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanlar için oldukça cazip geliyor. Pandemi sürecinin ardından insanlar müstakil yaşama yeniden yönelmeye başladılar. Buna tatil planları da eklenince büyükşehirlere yakın mevkilerde arazileri olanlar alternatif ev modellerine yöneldiler. Bu ev modellerinden birisi de bungalov evler oldu. Bungalov ev yaptırmak isteyenler maliyet araştırmaları yapıyorlar. Peki bir bungalov ev nasıl yaptırılır ve avantajları nelerdir? 

BUNGALOV EV NASIL YAPTIRILIR?

Bungalov ev yaptırmak müstakil bir yaşam arzu edenlerin tercihlerinden birisi oldu. Bu evler genellikle sürekli yaşam alanı olarak değil dönemsel olarak kalınabilecek mekanlar şeklinde değerlendiriliyor. Tatil zamanlarını arazilerinde yaptırdıkları bungalov evlerde geçirmek isteyenler doğa ile iç içe bir yaşamın tüm imkanlarından yararlanabiliyorlar. Bungalov evleri yaptırmak hem ekonomik hem de çok kolay oluyor. Bu konuda uzmanlaşmış firmalar bulunuyor. Bu firmaların ev modellerini tercih edenler veya özel bir model bungalov ev yaptırmak isteyenler taleplerini yerine getirebiliyorlar. 

Firmalardan bungalov ev yaptırmak için iletişime geçenler kısa sürede evlerine kavuşabiliyorlar. 1-2 haftalık bir süreçte bungalov evler anahtar teslim oalrak yaptırılabiliyor. Ardından ise bu evlerin sahipleri doğa ile iç içe bir yaşamın tüm imkanlarını aileleriyle beraber sonuna kadar değerlendirebiliyorlar. 

BUNGALOV EV FİYATLARI NE KADAR?

bungalov ev fiyatları-1

Bungalov ev yaptırmak için fiyat araştırması yapanlar oldukça farklı fiyatlarla karşılaşabiliyorlar. bundan dolayı bu evler için kapsamlı bir araştırma yapılması gerekiyor. Online alışveriş sitelerinde dahi bu evler için satış yapılıyor. Biz haberimizde bu evlerden birisini fiyat ve özellikler olarak inceleyeceğiz. 17 metrekarelik büyüklüğü olan bu bungalov ev 5x10 iç duvara sahip. Vernikli ve cilalı dış izolasyonu olan evin ısı yalıtımı OSB üstü şingl mebran niteliğinde oluyor. Kapılar, camlar ve çerçeveler ise komple ahşapttan üretiliyor. Bu bungalov ev için 64 Bin TL fiyat belirlendi. Firma tarafından yapılan bilgilendirmeye göre müşteriler vade farksız 6 taksit imkanından yararlanıp bu evlerin sahibi olabiliyorlar.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@