Vakıf GYO İstanbul'un En Ekonomik Projesi İddiasıyla Tablo Adalar'da Satışlara Başladı!

Vakıfbank ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ortak iştiraki olan Vakıf GYO 2022 hedefleri büyüttü. Vakıf GYO Genel Müdürü Onur İncehasan yeni vizyon hakkında bilgi verdi.

Konut Projeleri 05.12.2021 - 04:10 05.12.2021 - 04:10 Engin Uzunoğlu

Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) yeni projelerini sırasıyla satışa sunmaya başladı. Ankara'daki dev projesini geçen ay satışa sunan Vakıf GYO şimdi de İsTanbul Maltepe'deki Tablo Adalar projesi ile satışlara başladı. 

2022 VAKIF GYO'NUN YILI OLACAK

Pandemi sürecinde dahi projelerin yavaşlamasına izin vermediklerini söyleyen Vakıf GYO Genel Müdürü Onur İncehasan, "2022 yılına çok sağlam hazırlanıyoruz. Şirketimiz için gelecek yıl bir sıçrama yılı olacak. Kısa bir süre önce 1,35 Milyar TL'lik bir proje olan Cubes Ankara'yı satışa çıkarmıştık. Şimdi de İstanbul'daki yeni projemiz Tablo Adalar'da satış işlemlerine başladık. İzmir'de de bir projemiz var. O proje içerisinde konut, ofis ve otel bulunuyor. 2022'nin ilk çeyreğinde de İzmir satışlarımızı başlatacağız. İstanbul Sancaktepe'de de şirketimize ait bir arsa var. Burası için de proje çalışmalarını başlattık. 2022'nin son çeyreğinde de orası için planlama yapıyoruz." dedi.

İSTANBUL'UN EN EKONOMİK VE ÇEVRECİ PROJESİ TABLO ADALAR OLACAK

Vakıf GYO'nun proje geliştirirken dikkat ettiği detaylara değinen Onur İncehasan, "Öncelikle yapacağımız proje, bulunduğu bölgeye değer katmalıdır. Ardından ise kentin ve müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verilip verilemediğine dikkat ediyoruz. Son olarak ise hem ekonomiik hem de çevresel sürdürülebilirliği hesaplıyoruz. Tablo Adalar bu anlamda İstanbul'un en ekonomik ve yaşamsal değer üretebilen projesi olacaktır." ifadelerini kullandı.

316 KONUT İNŞA EDİLECEK!

Tablo Adalar Projesi hakkında açıklamalarına devam eden Onur İncehasan, "15.264 metrekarelik arsa üzerinde 67.861 metrekarelik inşaat alanına sahip Tablo Adalar'da 2 blokta 316 konut inşa edeceğiz. 2 hafta içerisinde bu proje için 1461 talep aldık. Satışları çok kısa bir süre içerisinde tamamlayacağız. Projedeki konutların teslimi de Aralık 2023'te yapılacak. Tablo Adalar projesini Maltepe Zümrütevler'de yapıyoruz. Hem ulaşım kolaylığı olan hem de yatırım potansiyeli yüksek bir lokasyonda gerçekleştireceğimiz proje 500 Milyon TL yatırım değerine sahip." şeklinde konuştu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@