Vakıfbank 213.000 TL İlk Teklif Fiyatla Ankara'da 3+1 Daire Satıyor

Vakıfbank Ankara'nın Mamak İlçesinde yer alan ve kendisine ait olan 3 oda bir salon şeklindeki evi 213.000 TL ilk teklif fiyatıyla satışa çıkardı. Detaylar haberimizde...

Emlak Haberleri 23.12.2021 - 08:51 23.12.2021 - 09:28 Mustafa Karagöz

Vakıfbank Gayrimenkul Satış listesine yeni eklenen bir duyuru ile Ankara'nın Mamak İlçesinde 3+1 daire satışı yapılacağı açıklandı. Bankanın yeni dönem konut satış duyuruları kapsamında daireyi almak isteyenler ihale sürecine katılacaklar. 

VAKIFBANK İHALELERİNE NASIL KATILIM SAĞLANIR?

Vakıfbank üzerinden ev almak isteyenler ihaleye sürecine katılmak için önce bankaya başvuru yapacaklar. Başvuru işlemleri ister banka şubesinden isternirse de online olarak tamamlanabilir. 

Banka üzerinden şahsen başvuru yapmak isteyenler kendilerine en yakın banka şubesine giderek bizzat başvuruda bulunabilirler. Banka şubesine gidildiğinde banka gayrimenkul satın alınmak istendiği bildirilecek ve teklif verilmek istenen gayrimenkul belirtilecek. 

Süreci online yönetmek isteyenler başvurularını Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden yapacaklar. İnternet bankacılığı üzerindne işlem yapabilmek için banka müşterisi olmak gerek. Banka müşterisi olanlar internet bankacılığı sisteminden gayrimenkul almak için gerekli geçici başvuru ücretini ödeyebilir devamında ise konutu almak için tekliflerini sunabilirler. 

TEKLİF VERME İŞLEMLERİ

Bankalardan konut almak isteyenler sisteme online giriş yaptıklarında almak istedikleri gayrimenkul ilanına ulaşacaklar. Ardından alınmak istenen gayrimenkul için belirtilen ilk teklif fiyatı üzerinden bankanın belirlediği geçici teminat ücreti ödenecek. Ödemelerin yapılmasının ardından teklif verme ekranı açılacak. İlk teklif fiyatı yada verilmek istenen teklif online olarak tamamlanacak. 

ANKARA'DA 213.000 TL'YE 3+1 DAİRE

Bankanın son duyurularına bakıldığında Ankara için ilan edilen yeni bir duyuru bulunuyor. 

Ankara'nın Mamak İlçesinde yer alan bir banka konutu 213.000 TL ilk teklif fiyatıyla satılacak. Konut almak isteyenler bankanın resmi sitesinden hem ilanı daha detaylı inceleyebilir hemde teklfileri sunabilirler. 

vakıfbank 213 bin

KREDİ KULLANIMI MÜMKÜN

Vakıfbank kendi konutlarından alacak olan müşterilerinin talep etmesi durumunda güncel faiz oranları üzerinden uygulanan kampanya kapsamında konut kredisi kullanımı sağlar. Vakıfbank konut kredisi için 120 ay vade ve müşterilerin kendi kazanç durumlarına göre belirleyecekleri esnek ödeme planları sunar. Konut kredisi limiti müşterinin aylık kazancına göre hesaplanır. Kredi limiti en fazla evin değerinin yüzde 80'i kadar olur. 

BANKA KONUT SATIŞ İLANLARI

Vakıfbank konut satış ilanlarını incelemek isteyenler Vakıfbank Gayrimenkul sitesini ziyaret edebilirler. Sitede şehre göre arama fırsatı ve konut dışında işyeri ve arsa satış ilanları da var. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@